piekarnia Celek piekarnia Smyrski

Rzeszów

Opinie o piekarnia Celek piekarnia Smyrski

SAWF

Wiesz co, bardzo wartościowa piekarnia, bardzo fajne wypieki, generalnie jestem zdania, że jedna z najlepszych w regionie jeśli o to chodzi, polecam pracę

scab

PIEKARNIA CELEK --LUDZIE BEZ HOMORU POTWIERDZAM NIE PŁACĄ ZARÓWNO ZATRUDNIONYM PRACOWNIKOM JAK I ZA PRODUKTY DO PRODUKCJI PIECZWA NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z NIMI.

kropek

Pracowalem tak w tamtym roku, wynagrodzenia nie odtrzymalem do dzisiaj, wlasciciel firmy podpisal lichwiarska umowe ze mna,(usunięte przez moderatora) ja umowy nie dostalem Ludzie nie idzdzcie tam bo marnujecie czas i pieniadze, on was zrobi w balona, ludzie ktorzy nie maja ambicji ani honoru

milus1955

ludzie pracują a oni im nie płacą tak ludzi męczą

Zostaw opinię o piekarnia Celek piekarnia Smyrski - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia Celek piekarnia Smyrski