Film-Box S.C.

Jarocin

Opinie o Film-Box S.C.

maciek

bdb, a oni aby nie zaprzestali swojej działalności, bo na stronie Film-Box S.C. nie ma możliwości streamingu filmów, tylko sa jakies reklamy google ad-words, Wydaje mi się, że mogli nie utrzymac sie w obliczu silnej konkurencji. Pozdrawiam serdecznie.

bdb

Bardzo dobrzy ludzie, firma już nie funkcjonuje przez chłystków piszących takie opinie jak wyżej. Nigdy nie odmówili mi pomocy i żadnemu z pracowników...oczywiście było kilka czarnych owiec wśród naszej ekipy.

mxm

Smrod, glod i ubostwo...

Szkoda komentowac

Zostaw opinię o Film-Box S.C. - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Film-Box S.C.