resto-grill

Orgon

Opinie o resto-grill

łucja
użytkownik zarejestrowany

bardzo znana włoska restauracja we Francji, słyszałam o niej nie raz. Dziwię się, że zatrudnili tam tak wielu Polaków i że tak wiele osób pisze o nich niepochlebnie, smutna sprawa jak na zatrudnienie w takim miejscu

ELA

Witam. Poszukuje osób które pracowały w rzeczonej restauracji i nie otrzymały wynagrodzenia, bądź mogą podzielić się opinią o właścicielach.[usunięte przez moderatora]

Grzegorz Wiśniewski-Jarocin k/Poznania

Szczera prawda mojego poprzednika.Pracowałem u[usunięte przez moderatora] w 2005 roku.Nie mogłem się z tamtąd wydostać.Przez 4 miesiące nie miałem nawet jednego dnia wolnego.Ogłaszają się przeważnie w gazecie lubuskiej-NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ I NIE ZBLIŻAJCIE SIĘ DO TEGO MIEJSCA!!!

tayson

stanowczo nie polecam w[usunięte przez moderatora] na kuchni brud i syf praca po 10-12h dziennie..trzeba prosic sie o swoja pensje..nie wyrabiaja dokumentów i kłamią..NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TE PRACE

Zostaw opinię o resto-grill - Orgon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie resto-grill