NG 2 S.A

Polkowice

Opinie o NG 2 S.A

zetrus

no i wyplacaja kase na czas. i dokladnie tyle ile ci sie nalezy

byly pracownik

[usunięte przez moderatora]...pracodawca to rolnik...[usunięte przez moderatora] na poczatku dziennym,

Madi

Słowa kojarzące się z NG 2 S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... rozwojowe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... solidni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w NG 2 S.A:motywacja pracowników Najbardziej nie podobało mi się w NG 2 S.A złe podejscie kierownika do pracowników

Zostaw opinię o NG 2 S.A - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NG 2 S.A