Biuro rachunkowe Vector

Kielce

Opinie o Biuro rachunkowe Vector

Pana Nikt

to chyba jakiś standard w tej firmie z robieniem loda ...........pracowałam w tej firmie trochę i mam nie miłe wspomnienia ,uwstecznienie a uwagi J o wydajność doprowadziły mnie do rezygnacji czego po kilku latach nie żałuje .Osobiście życzę powodzenia wszystkim .....

jan

NIE POLECAM! Właściciel nie szanuje ludzi i jest chamski. Cały czas jest rotacja pracowników..

niezadowolona

do YORK którym na pewno jest właściciel burak J. w roku 2015 pracowałam w tym biurze i żadna z osób tam pracujących nie miała stażu 5 letniego, duży chłopczyk który chowa się za dwoma monitorkami, zatrudnia młode niedoświadczone dziewczęta żeby potem pastwić się nad nimi, sam odpala na dwóch monitorkach ustawy i przepytuje młode księgowe z artykułów, gnojąc je że nie znają ustawy, a tak naprawdę gdyby mu zabrać te monitorki to miałby niewiele więcej od nich do powiedzenia, serdecznie nie polecam

fe
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie jakie są średnie zarobki u nich? Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

@trytan

Szkoda że usunęli mój wcześniejszy wpis :( widocznie nie spodobał się Panu J. Cóż...ogólnie szef to burak....nie ma szacunku do ludzi, a w szczególności do swoich pracowników. Zarobki-minimum a pracy ogrom że w normalnych godzinach nie da rady się wyrobić. Jedynym jego plusem jest to, że daje szanse młodym ludziom bez doświadczenia i u niego naprawdę ma się szkołę przetrwania.

POSZUKUJĄCA

SKORO CI TAM TAK ŻLE, A JESTEŚ FACHOWCEM TO CO TAM JESZCZE ROBISZ?

trytan
@POSZUKUJĄCA 10.07.2016, 20:35
SKORO CI TAM TAK ŻLE, A JESTEŚ FACHOWCEM TO CO TAM JESZCZE ROBISZ?

no właśnie już nic :)

xmen

Właściciel jest bardzo nie miły i nie szanuje ludzi.. poprostu strasznie... NIE POLECAM!

MMMM

Ja również nie polecam, rozumiem nawała pracy, niską pensję ale chamstwa nie cierpię.Na rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedziałam na wszystkie merytoryczne pytania, Pan właściciel stwierdził ze poziom wiedzy ok, a w pierwszy dzień w pracy zmieszał mnie z błotem - psychol.

justynka
@MMMM 30.03.2015, 23:15

musisz zrobić loda J to porobisz dłużej

j
@justynka 04.05.2017, 16:50
musisz zrobić loda J to porobisz dłużej

To jest właśnie wyraz rzetelności i stosowania zasad regulaminowych przez administratora tej strony oraz jakości opinii wyrażanych na tej stronie gratulacje!!!

york

ja pracuje w tym biurze 5 lat ,z mojego doświadczenia średni okres pracy w tym biurze to 4 lata, jak słyszę przyszłych pracowników w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej to zastanawiam się czy te osoby wiedzą czym jest odpowiedzialność przy wyliczaniu komuś podatków, i czy ktoś z chamiałby aby podatki wyliczała mu osoba nie mająca o tym pojęcia. A jak jak słyszę te "gwiazdy na rozmowie kwalifikacyjnej to sama się za nie wstydzę. szczyt ignorancji i głupoty przekracza skalę,

trbwebwer

Odradzam pracy w tym biurze. Pensja poniżej krytyki nie adekwatna do pracy. Właściciel to osoba z manią wielkości czyli mały chłopczyk z dużym ego. Lepsza praca w budce z hotdogami niż z takim xxxx ,

panda
@trbwebwer 22.01.2015, 19:03

Jak rozumiem miałeś do czynienia z tą firmą czy tyko ze słyszenia, przećwiczyłeś na własnej skórze - pracujesz tam, czy znasz kogoś, czy jest sens składać tam papiery lub staż czy lepiej dać sobie spokój - będą kogoś potrzebować? czy coś wiecie o tym, może jakoś dam radę

pdaniken

O właśnie - w Vector "nie zawsze jest". Częściej nawet nie ma. Czasem bywała bardzo NIEmiła

pdaniken

Właśnie atmosfery nie wspominam miło. A kawa - faktycznie, rewelacyjny motywator. Normalnie pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę przy wyborze ofert pracy, to jakość kawy. Słabe.

Zorro

Ale za to mamy najlepszą kawę w Kielcach i miłą atmosferkę, a że pracy jest sporo to chyba dobrze ?

danikaen

praca po godzinach, raz w miesiącu w soboty. Generalnie (usunięte przez administratora) Nie polecam

Zorro

To przykre ale stawianie wysokich wymagańn merytorycznych nie jest przejawem bycia miłym lub nie, to konieczność w tej branży

marykate

Serdecznie nie polecam, bardzo niemiły Pan właściciel biura, za to bardzo miłe pracownice

Zostaw opinię o Biuro rachunkowe Vector - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe Vector