Firma Biliński

Nowa Dęba

Opinie o Firma Biliński

michel

Chyba nie chodzi tu o narzekanie tylko o to by pracowac i dostać sie do pracy.

Oczywiście jak się komuś nie chce robić to na każdą pracę będzie narzekał, jakakolwiek by nie była.

nowodębianka

jakieś bzdety piszecie!!! jakie 2000 na ręke ściema dobra to chyba jakaś rodzinka[usunięte przez moderatora] dodała!!Firmy nie polecam [usunięte przez moderatora] nerwus jak cholera.robi[usunięte przez moderatora] człowieka przez czlowieka:(za marne grosze [usunięte przez moderatora] a sam kokosy bierze za dziewczyny ktore wykonują cała czarną robotę!!!!

Szukasz pracy?

dekoratorka

Pracuję kilka lat na początku było ciężko teraz super .Zarobki powyżej 2000 na rękę .ale trzeba znać pracę .

nelson1

Typowy [usunięte przez moderatora]. Praca po 13 godzin plus soboty, najlepiej na czarno, w oparach lakieru i okropnej atmosferze za 5 zł na godzinę. Wszystkiego dorobił się na naszych ZUS-ach, urlopach itp. Nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Firma Biliński - Nowa Dęba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Biliński