NICOLA Maciej Bronikowski

Poznań

Opinie o NICOLA Maciej Bronikowski

jondu

Hej, a powiedzcie mi proszę, czy jak ktos pali to ma tu dodatkowa przerwę?

THOMAS

Zgadzam się firma EkoVita z Lublina Wita Witkowskiego to podmiot sprzedający zepsuta żywność sam tego doświadczyłem. Ostrzegam proszę uważać przed ta firmą.Wit Witkowski to zlodziej i oszust. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH

jacek

firma taka sama nieuczciwa jak EkoVITA Wita Witkowskiego który sprzedaje przeteminowana zywnośc sprawe powinna zbadać prokuratura i inspekcja sanitarna Wit witkowski jej wlasciciel to osoba nieuczciwa NIE ROBIC Z NIM INTERESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wystawca

DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Etykiety biznesowej - ZERO!!!!!!

Jarek

Nie polecam współpracy z tym panem, jest to osoba skrajnie nieuczciwa. Nie płaci za towar, nie dotrzymuje danego słowa. Mija się z prawdą na każdym kroku. Bez zgody używał mojego znaku towarowego podkładając jakiś fatalne produkty po zakończeniu współpracy. Radzę bardzo poważnie przemyśleć współpracę z tą firmą i przedewszystkim brać z góry pieniądze za towar!!!! Ja swoich pieniędzy pewnie już nie odzyskam ale przestrzegam wszystkich przed(usunięte przez administratora)

Bardzo dobrze się pracuje szef docenia starania się.Wielki pozytyw

Zostaw opinię o NICOLA Maciej Bronikowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NICOLA Maciej Bronikowski