harrys ramsdens

Bournemouth

Opinie o harrys ramsdens

Słowa kojarzące się z harrys ramsdens restauracja typu: fish & chips praca trudna ze wzgledu na temperature panujaca na kuchni,atmosfera przyjazna miedzy narodowa społeczność, poznałem co prawda tylko przelotnie paru obcokrajowcuw ale była to swietna okazja do nauki jezyka angielskiego. praca i pobyt w bournemouth byl spełnieniem moich marzeń .pracodawca ...jest to sieć restautauracji bardzo oblegany przez turystów ,sa ciagle rotacje na stanowiskach menadzerskich to też trudno jest opisać jak to naprawde teraz wyglada.

Zostaw opinię o harrys ramsdens - Bournemouth

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie harrys ramsdens