Allied Foods

Dublin

Opinie o Allied Foods

a,al
użytkownik zarejestrowany

brak rotacji to dobry znak, na pewno jest szansa na zatrzymanie się tutaj na dłużej :)

nowy

witam wlasnie dostalem propozycje zeby tam isc do roboty i po tych komentarzach grubo sie zastanawiam naprawde jest az tak (usunięte przez administratora)?

ronald

to wszystko prawda :-) dawno pozegnalem sie z allied

tez polak z allied

sciema z wyplatami, nigdy nie zgadzaja sie godziny, (usunięte przez administratora), nad toba stoi gruby facet ktory cie pogania, (kierowca tira, ktory nie jest kompetentny a zostal managerem), holidaya dadza jak im pasuje, i trzeba zapierdzielac przed swietami non stop zeby misc wigilie wolna i 26 i 26 wolny! odradzam!

polak

nie idzcie do allieda bo tylko zdrowie straciecie, wykorzystuja pracownikow! ja szukam innej pracy. o(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Allied Foods - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allied Foods