Trenerzy Stylu Życia

Bydgoszcz

Opinie o Trenerzy Stylu Życia

maxym

aro' a próbowałeś do nich aplikować? Jeżlei nie to spróbuj bo widzę, że interesuje Cię jednka praca w tym charakterze, wiec wystaczy ze wyslesz CV, pewnie sie odezwą.

alfa

akwizycja i tyle!! nie polecam

mongr2

Pomyliłes sie nie wiesz w takim razie czym jest akwizycja a czym sieć sprzedaży ........zaczerpnij wpierw wiedzy o mlm dopiero sie wypowidz ..... amoże boisz sie sam podjać i zazdrościsz dochodów jakie uzyskuj?

Angel

Trenerzy stylu życia....żenada:/ . Jeżeli ktoś pamięta ludzi chodzących i sprzedających perfumy firmy FM to nic dodać nic ująć . Oferta pracy pod pseudonimem trenera biznesowego to tak naprawdę nakłanianie ludzi do akwizycji...

Zostaw opinię o Trenerzy Stylu Życia - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenerzy Stylu Życia