Architekci kariery

Gdańsk

Opinie o Architekci kariery

xzx

waldi, zawsze można do konkurencji ruszyć, skoro tutaj się nic nie da ugrać

nicpoń

zdecydowanie nie polecam wysyłka to jedna wielka ściema dostajesz na maila info że poszło CV tylko gdzie to tajemnica :P ale poszło więc ściema na maxa a jak już miałeś audyt i chcesz się o coś zapytać to już twój czas minął i zaczynają szukać kolejnych chętnych al dla ciebie brak czasu :P życie :P odzradzam bo szkoda kasy 1500zł

kathi

Nie polecam firmy, cv napisane przez doradce było z błędami ortograficznymi i stylistycznymi nie mówiąc o wyglądzie jak z lat 90..po 6 miesiącach wysyłki cv efekt zerowy. Oczywiście co tydzień informacja że niby cv trafiło do 200 potencjalnych nowych pracodawców

olinka55

skorzystałam z oferty i tak: 1) wykupiłam pakiet za 1,500 pln, w ramach tego były 2 spotkania z doradcą po ok. 2,5 godz. Rzeczywiscie ciekawe i można się było dowiedzieć kliku ciekawych rzeczy, można te spotkania określić jako "audyt kariery". Na bazie tych informacji doradca przygotował CV. I tu byłam zaskoczona - CV na 3 strony, z powtórzeniami niepotrzebnymi, wg mnie zbyt rozwlekłe. Oczywiście poprawiałam, skracałam, bo uznałam, że jak rekruter dostanie 3-str CV, to westchnie i skanseluje. Więc moje finalne CV dopracowałam sobie sama. 2) wykupiłam również wysyłkę za 300 pln na 3 mce, okres tej usługi minął i efekt jest ZEROWY. To jest zastanawiające - bo otrzymuje się mailem powiadomienie treści: "twoja aplikacja została przesłana do naszej bazy Agencji Doradztwa Personalnego, bezpośrednio do 271 (sic!) imiennych kontaktów profesjonalnych rekruterów. W ciągu tych 3 mcy nie zadzwonił ani jeden rekruter, telefony miałam wyłacznie od firm, które sama wyszukałam i do których bezpośrednio wysyłam CV.

robert

jakaś masakra!!! wydałem duże pieniądze, zeby napisali mi cv i co i.....zenua nie polecam

Zostaw opinię o Architekci kariery - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Architekci kariery