e-podróżnik

Kraków

Opinie o e-podróżnik

Joanna

Byłam tam na rozmowie 3 tygodnie temu, oferowali 6 zł netto za godzinę pracy, 11 godzinne zmiany, a jako plusy pracy podawali, że powstało u nich dużo magisterek i można robić na drutach i szydełku, kiedy klienci nie dzwonią. Premiowana jest m.in długość rozmowy- tzn. im dłuższa, tym lepsza, bo opłata za minutę to dla klienta prawie 3 zł...Szkoda marnować czasu na rozmowę w tym miejscu.

asia

potwierdzam, naciaganie klienta na 1 miejscu, niekompetentny kierownik

aga

witam, pracowalam 3mies i calkowicie odradzam, nieustanny mobing i presja na naciaganie klienta

Zostaw opinię o e-podróżnik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-podróżnik