Mirage Design, studio aranżacji wnętrz

Mirage Design, studio aranżacji wnętrz

Opinie o Mirage Design, studio aranżacji wnętrz

Natalia

Posiadasz nowe wiadomości związane z rozwojem firmy Mirage Design Studio Aranżacji Wnętrz, a może jesteś pracownikiem tej firmy? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy, informacje o obecnej sytuacji kadrowej oraz wieści dotyczące poziomu płacy i dodatków pracowniczych w tej firmie będą tu bardzo mile widziane.

Możecie opisać nową sytuację Mirage Design, studio aranżacji wnętrz? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

idealnie

Nie pracowałam, ale jestem architektem wnętrz,a dokładniej właścicielem pracowni projektowej z Trójmiasta, który próbował nawiązać kontakt / zobaczyć jeden produkt. Pani, chyba szefowa (i chyba bez żadnego przygotowania do sprzedaży) zdążyła mnie dwa razy obrazić w trakcie rozmowy. Stwierdziła, że klient nie musi widzieć mebla za kilkanaście tysięcy przed kupnem i ,że jak nie mam daru przekonywania to niech se pojadę do Mediolanu". Żałosne i smutne, gdyż inna firma z Warszawy potrafiła znaleźć owy mebel nawet nie na terenie swojego showroomu pod warunkiem, że kupimy od niej ;) i to się nazywa podejście do biznesu. Piszę to w ramach nauczki dla Pani. Pani szefowo - od tego są "internety" :) dzięki za pokazanie, że tacy ludzie są jeszcze na rynku ... i to Warszawskim.

jeszczeniehomofob

Nie jestem ale chyba zacznę być homofobem ,.. trzeba mieć jaja by w ogóle pracować. Całe szczęście że całe potencjalne potomstwo zginie w [usunięte przez moderatora]

rafcio

Fatalna praca,[usunięte przez moderatora] jest okropna i bardzo nie fair. Przeszedłem przez to i nie polecam

Zostaw opinię o Mirage Design, studio aranżacji wnętrz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirage Design, studio aranżacji wnętrz