3topole

Dziekanów Leśny

Opinie o 3topole

Admin admin

Praca do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez zarobki pracowałem cały miesiąc I dali mi 2000tys to jakieś śmiechu warte poradzę jedno sknery i tyle szef niech się sam weźmie do roboty a nie tylko chodzi i mordę drze na pracowników

Tytan

Praca morze i fajna tylko zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 2000zl w tych czasach to za mało a jak idziesz po podwyżkę to cię zlewaja i chamsko się odzywają do pracownika zero szacunku przez pracodawcę jednym słowem mówiąc nie polecam tej pracy

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie3topole , są nowe oferty pracy?Zachęcamy obecnychpracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

Zostaw opinię o 3topole - Dziekanów Leśny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3topole