Divers

Kalisz

Opinie o Divers

Dostalem mozliwosc pracy w sklepie DIVERS ktory wlasnie otwiera sie w Kaliszu. Jestem przerazony tymi opiniami ktore zobaczylem na forum. W tej chwili mam straszny dylemat czy na pewno podejmowac tam prace. Zastanawiam sie jednak z drugiej strony zeby taka sytuacja ciagla sie od tak dawna i nic z tym nie zostalo zrobione?! Przeciez zyjemy w panstwie prawa, kazdej firmie bywa roznie ale ciezko mi uwierzyc ze firma majaca tyle wyrokow sadowych na koncie nadal funkcjonuje i ciagle w tym samym balaganie?

Zostaw opinię o Divers - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Divers