najnowsze technologie produkcji

Kędzierzyn

Opinie o najnowsze technologie produkcji

ja

Żenujące jest to jak kobiety nie potrafią we własnym języku napisa co mają do powiedzenia,zastępując poprawną polszczyznę przekleństwami i slangiem,którego połowy znaczenia słów nie potrafią się nawet domyślec.Zamiast zajmowac się plotkami polecam kilka lektur dla poprawienia wady wymowy i pisania,bo z taką zdolnością komunikowania sie nadajecie sie ale do tarcia hrzanu a nie do pracy.Myślę,że jak każda czy każdy z was zacznie od popracowania nad samym sobą,to wtedy na pewno firma stanie się dużo lepiej produktywna i szanowana !!!PS.Brak szacunku do siebie samego i do innych poprzez kablowanie i obelgi nie prowadzi do niczego więcej jak do dna ,którym jest NTP.Przede wszystkim firma to ludzie POZDRAWIAM

Zostaw opinię o najnowsze technologie produkcji - Kędzierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie najnowsze technologie produkcji