PSE

Biberach

Opinie o PSE

dwa

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. zarządzania majątkiem? Głównym obowiązkiem jest prowadzenie nadzoru nad realizacją prac remontowych i eksploatacyjnych realizowanych na majątku sieciowym PSE S.A, ale szkoda, że nie określili zarobków.

pozdrow dla cieci

Ja się nie podpisuje pod tym, Fakt że zarobki są tylko w przedziale tysiąca euro ale zawsze na czas albo wcześniej i zawszy mi dostarczali payslip na papierze, dostałem polską umowę, fakt że troche zagmatwana, ale jak coś to tłumaczyli. Miałem płatny urlop, troche nie rozumiem co z tym kontem nadgodzyin bo część wypłaty tam szłą. ale na koniec mi to wzpłacili tylko czekałem prawie miesiąć bo płacą do15. w sumie nie wspominam tak źle , teraz jestem w polsce zarabiam połowe z tego.

Zostaw opinię o PSE - Biberach

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSE