Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

Opinie o Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.?

Dzień dobry, pracujemy w trybie jednozmianowym. Jeśli pojawią się kolejne pytania, prosimy kierować je na adres: biuro@geotechnology.pl - z pewnością na wszystkie odpowiemy. Pozdrawiamy Zespół Geotechnology

Aktualność
Przekazanie sprzętu na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

W jednym z naszych ostatnich artykułów przybliżyliśmy pokrótce genezę naszej wzniosłej inicjatywy, a także opisaliśmy kulisy oficjalnego przekazania oraz procesu samego przygotowania sprzętu komputerowego, który wraz z firmą INEA postanowiliśmy przekazać na rzecz Domu Chłopaków w Broniszewicach. Co oczywiste, na samych wielkich słowach i wielogodzinnych przygotowaniach się nie skończyło… Nastąpił bowiem nareszcie ten najbardziej wyczekiwany, najważniejszy, radujący nas do tej chwili moment – fizyczne przekazanie zestawów komputerowych. Tak też ostatniego dnia listopada ruszyliśmy w daleką dość drogę, podróż wprost do serca nizin południowowielkopolskich….

Przekazanie sprzętu podopiecznym Domu Chłopaków

W poniedziałkowy poranek wyruszyliśmy spod siedziby firmy Geotechnology w stronę urokliwej miejscowości Broniszewice. Cóż zastaliśmy na miejscu? Piękno natury, totalną – niosącą równowagę – ciszę oraz ogarniający serce i duszę spokój. Nie inaczej było w samym ośrodku. On również okazał się miejscem wyjątkowym: ciepłym, wręcz nawet przyjemnie otulającym – przepełnionym dobrocią i miłością… Pachnącym kawą, a także świeżo upieczonym ciastem. Po kilku zdaniach zamienionych z Siostrami prowadzącymi Dom Chłopaków, zabraliśmy się wreszcie za podłączanie sprzętu. Dwadzieścia w pełni sprawnych komputerów wraz z monitorami oraz urządzeniami peryferyjnymi znalazło swoje miejsce w pokojach gromadki podopiecznych. Najcudowniejszym był fakt, iż chłopcy zupełnie nic nie wiedzieli o naszych planach, nie spodziewali się podarunków! Wielkim więc było ich zaskoczenie, kiedy tuż po powrocie z zajęć lekcyjnych, zajrzeli oni do swoich pokoi. Czystej, niepohamowanej, dziecięcej radości nie było końca… Piskom, śmiechom, wrzaskom, podziękowaniom… Również. To był chyba jeden z piękniejszych momentów, z jakim przyszło nam mieć do czynienia. Chwile te z pewnością na długo pozostaną nam w pamięci.

W ramach podsumowania

Cóż nam jeszcze pozostało? Z całą pewnością chcielibyśmy gorąco podziękować osobom zainteresowanym akcją charytatywną – tak za udział, jak również za pełne zaangażowanie podczas jej przygotowań. „[…] Wspólna praca to sukces” jak mawiał Henry Ford. Nie można się nie zgodzić z powyższym stwierdzeniem, wiele jest w nim prawdy – o ile on sam w sobie nie jest prawdą całkowitą. Mianowicie gdyby nie inspirujący do działania pomysł Tomasza Majchrzaka oraz Bartka Jędrzejaka… Gdyby nie pełen entuzjazm oraz aktywna postawa firmy INEA… Przekazanie sprzętu na rzecz Domu Chłopaków nie miałoby miejsca, nie byłoby możliwe. Mamy także nadzieję, jak wspominaliśmy już w poprzednim artykule, iż nie jest to nasza ostatnia nasza dobroczynna inicjatywa. Apetyt rośnie w miarę jedzenia… A nasz głód niesienia dobra, radości – głód udzielania pomocy jest wyjątkowo wielki.

Aktualność
Szanowni Państwo,

na wstępie niniejszego wpisu, korzystając jednocześnie z dobrodziejstw kolejnej platformy komunikacji, chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników na naszym oficjalnym profilu GoWork.pl. W związku z coraz większym zainteresowaniem naszą działalnością, postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i tym samym zaznaczyć naszą obecność na tym właśnie portalu – staramy się bowiem być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie istotne z punktu widzenia pracowników.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować za dotychczas pozostawione na portalu merytoryczne wpisy, spostrzeżenia i opinie – to niesamowicie uprzejme z Państwa strony. Zaznaczamy w tym miejscu jednak, że nie dopuścimy do sytuacji, w której zostaniemy bezpodstawnie oskarżeni lub wprost obrażeni lub oszkalowani. Komentarze niezgodne z prawem oraz sprzeczne z regulaminem portalu GoWork.pl https://www.gowork.pl/hejttonieopinia będą niezwłoczne usuwane przez administratora. Prosimy więc o zachowanie wysokiej kultury wypowiedzi.

Przechodząc do meritum: co tak właściwie kryje się pod nazwą Geotechnology? Jesteśmy doświadczoną grupą specjalistów reprezentującą branżę IT. Nasz zespół to szereg starannie dobranych osób, które łączy wspólny cel, a także pasja i pełne zaangażowanie. Firma Geotechnology oferuje swoim Klientom wparcie na trzech kolejnych, niejako powiązanych ze sobą płaszczyznach: dobór oraz sprzedaż rozwiązań sprzętowych (w tym rozwiązań serwerowych, macierzy dyskowych, urządzeń sieciowych, urządzeń drukujących oraz sprzętu sensu stricto klienckiego), usług programistycznych (projektowanie, budowa oraz utrzymanie aplikacji biznesowych, systemy pracy grupowej), a także prac wdrożeniowych (rewitalizacja serwerowni, instalacja okablowania strukturalnego, usługi serwisowe). Naszą misją jest zindywidualizowane – kreatywne jednocześnie – podejście do Klienta w każdym obszarze naszej działalności. Tak, by mógł on przy naszym udziale osiągać swoje cele biznesowe.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do dyskusji, tak z nami – jako Pracodawcą, jak również i innymi użytkownikami forum GoWork.pl. Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na dialog, jednak nie o wszystkich też sprawach możemy rozmawiać na publicznym forum. W sprawach wymagających wyjaśnienia, kwestiach nieco trudniejszych, zapraszamy  do kontaktu bezpośredniego pod adresem: praca@geotechnology.pl.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k.

Czy firma dalej trzyma wysokie standardy? Może rekrutują?

Kamil

Dlaczego tak negatywnie oceniasz pracę w Geotechnology? Proszę o więcej informacji, czekam na szczegóły.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geotechnology IT Group Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Instalator Sieci Telekomunikacyjnych – Monter Urządzeń IT wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Zarząd Geotechnology

W związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji na temat firmy Geotechnology przez Pana (usunięte przez administratora) - zachęcamy do zapoznania z oświadczeniem z Kancelarii Prawnej na naszej firmowej stronie internetowej oraz firmowych social mediach. (usunięte przez administratora)

Thomas Maj

Pracuję w Geo prawie od dwóch lat i przyznam, że w lepszej firmie nie pracowałem. Ci co mnie znają to wiedzą, że dla mnie atmosfera pracy jest najważniejsza - teraz taka jest, lepszej nie można sobie wymarzyć (część psująca atmosferę sama odeszła z firmy i dziękuję im za to:)). W tym momencie każdy zajmuje się swoimi planami i targetami, a są różne w zależności od predyspozycji i możliwości. Firma Geotechnology pozwala na szkolenia w każdej możliwej formie - przyjeżdżają przedstawiciele producentów bezpośrednio do biura na Hrubieszowską, albo jeździmy na szkolenia we wskazane miejsca przez Wendorów, można też skorzystać z wideokonferencji lub webinarów. Dzięki temu nie tylko poznajemy produkty Producentów sprzętu, ale również możemy porozmawiać z pracownikami innych firm, którzy uczestniczą w szkoleniach. Geotechnologydaje ogromne wsparcie w postaci zaplecza Inżynierów, Programistów i Instalatorów - nie trzeba znać się na każdym sprzęcie, tu od tego mamy wsparcie specjalistów, którzy chętnie pojadą na spotkanie na drugi koniec Polski. Osobiście polecam firmę Geotechnology jako najlepszego pracodawcę u jakiego pracowałem. W razie pytań służę pomocą. Zapraszam do aplikowania na stanowisko: handlowca, instalatora - takie w tym momencie mamy wakaty :)

Ola

Pracuję w Geotechnology od 4 lat na stanowisku Account Managera. Początki nie były łatwe nie miałam doświadczenia i musiałam się wiele nauczyć. Dostałam ogromne wsparcie od pracowników, poświęcili mi bardzo dużo czasu i zaczęłam całkiem nieźle sobie radzić. Teraz nie wyobrażam sobie innej pracy, mamy super zgrany zespół i niesamowitą rodzinną atmosferę. Polecam każdemu pracę w Geotechnology!

@Ola

Zgodnie z Twoją opinią, relacje pomiędzy pracownikami są bardzo dobre, a to już jest duży plus. Czy firma zapewnia szkolenie wdrożeniowe dla nowych pracowników? Z jakich jeszcze powodów poleciłabyś pracę w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k., czy należy do nich np. kwestia zarobków?

Olek123

Czy ktoś może powiedzieć jak jest obecnie ze stawkami wynagradzania dla nowych osób? Jaka jest polityka firmy dotycząca motywacji pracowników. Od jakiej kwoty netto wynagrodzenia podstawowego wychodzą czy może jest to indywidualne ustalenie. Jaka jest prowizja i od czego zależy? Czy targety są realne? Czy firma daje bazę klientów czy bazuje tak jak to padło w komentarzu na bazach własnych pracowników?

M.
@Olek123

(usunięte przez administratora)? Bzdura. Ostatnio Geotechnology wysłało mnie na (usunięte przez administratora) przetrwania na końcu świata - 7 dni przygody życia na Kamczatce! Jednocześnie dwóch innych pracowników w tym samym terminie było wydelegowanych na wyjazdy integracyjne do Maroko oraz Jordanii, chyba całkiem nieźle prawda?

Ola
@Olek123

Olek 123 targety są jak najbardziej realne i do zrobienia. Dla nowych osób jest wsparcie od kadry kierowniczej i od zespołu. Bardzo dużo będzie zależało od Twojego zaangażowania w pracę, jeżeli będziesz się starał nie powinno być żadnego problemu. Czasami dostajemy bazę, ale z doświadczenia widzę że o wiele bardziej sprawdza się wypracowywanie własnych relacji z klientami.

Joachim Kolebuk

Wiele można się w tej firmie nauczyć, to na pewno.

@Joachim Kolebuk

Świetnie że firma Twoim zdaniem stwarza dobre warunki do nauki, możesz powiedzieć jakie szkolenia są proponowane przez Geotechnology? Jeśli znasz firmę od środka, to może napiszesz czego może się spodziewać potencjalny pracownik? Jaka panuje atmosfera w zespole, na jaką pensję można liczyć na samym początku? Jestem ciekaw co jesteś w stanie mi powiedzieć na ten temat, daj znać!

K.

Co mogę powiedzieć o Geotechnology? Pracowałem w Geotechnology naście miesięcy i różne historie widziałem, ale generalnie dobrze wspominam spędzony tam czas. Geotechnology było jednym z pierwszych moich pracodawców, niestety doceniłem tą firmę dopiero jak zmieniłem na inną... Fakt że trzeba mieć siłę przebicia, nie jest łatwo, jest ciśnienie, wymagania są bardzo wysokie, ALE atmosfera jest nieporównywalna (po Geotechnology pracowałem w dwóch innych firmach) w żadnej nie mogłem pogadać w otwarte karty z zarządem tak jak tam, to nie korpo- nie ma zasad dla zasady, rozmaitej struktury.. klimat, imprezy, integracje...jest po prostu ludzko choć czasem nerwowo. Odnosząc się do poprzednich opinii nie przypominam sobie poza jedną sytuacją, że ktoś zostaje bez pracy z minuty na minutę ( ta jedna to była 100% niesubordynacja pracownika i sprawa była jasna). Szkoleń jest multum, nie ma szkolenia na które nikt by nie poszedł i nie ma znaczenia czy są to "starzy stażem" pracownicy czy nowi. 3 miesiące to wystarczający czas żeby pokazać że jest się dobrym handlowcem, nie zależy czy dojdzie do dealu czy nie ale widać zaangażowanie czy ktoś się stara czy siedzi cały dzień na allegro czy (usunięte przez administratora) (a podstawa jest wysoka wiec można i posiedzieć co nie :)

Malo anonimowy były pracownik

Z mojej dwuletniej perspektywy na pytanie CZY POLECIŁBYŚ PRACE W GEOTECHNOLOGY? Odpowiem NIE. Jest to firma, która posiada strukturę wyłącznie na pięknej prezentacji, jednak w rzeczywistości nie jest ona w żaden sposób przestrzegana. W firmie są osoby ważne i ważniejsze poraz takie które maja misje przyprowadzić klientów, a pozniej się je zwalnia pod płaszczykiem braku wyników... Istnieje koło wzajemnej adoracji w postaci kilku osób, które są nie do ruszenia, cała reszta może jedynie marzyć o takim traktowaniu przez przełożonych. Brak rozwoju, brak szkoleń merytorycznych, jeśli takie się pojawiają są wysyłane wyłącznie osoby ze świetego grona, reszta wysyłana jest na spotkania marketingowe producentów/dystrybutorów... duzo obietnic, dużo gadania. Zdaje sobie sprawę ze praca w dziale handlowym zobowiązuje ale odpowiedzialna za dział handlowy Prezes firmy wymaga wyniku od pierwszego dnia, przy tym nie oferując zbyt wiele w postaci potrzebnego wsparcia. Zysk jest jedynym parametrem oceny pracownika, człowiek jako człowiek ms pomijalny znaczenie dla tej organizacji. Historia pokazała wielokrotnie ze pracownik z minuty na minutę dowiadywał sie, iż zostaje bez pracy. Wg włodarzy tejże firmy w 3 miesiące okresu próbnego człowieka można sprawdzić i ocenić czy się nadaje... duże projekty których wymagają właściciele nie raz negocjuje się miesiącami... na plus dla firmy to na pewno event roczny oraz fakt posiadania dwóch bardzo dobrych handlowców których miałem okazje poznać, szkoda tylko ze szanse och rozwoju są niewielkie w strukturach Geotechnology.

hemoglobina

Od wielu lat związany jestem z firma Geotechnology. Jak to z każdym Partnerem Biznesowym, przechodziłem lepsze, jak i gorsze momenty, ale w relacji biznesowej najistotniejsza jest wypadkowa. Nie mogę niezgodzić się z opinią Pani Agaty, która dokłądnie opisała atmosferę panująca w firmie - mam wrazenie że kluczem do serc decydentów w trakcie rekrutacji jest OSOBOWOŚĆ. Z kolei bardzo nietrafioną opinią jest to co mówią, Panowie ELTON oraz CONDON, handlowiec z którym współracowałem nie pracuje w firmie z wyboru, zostałem o tym poinformowany, ale również zostałem aktywnie wdrożony we współrace z nowym Opiekunem. Dla Wszystkich osób, które szukają pracy powiem NIE WIEM, NIE PRACUJĘ, NIE RPACOWAŁEM W FIRMIE. Dla wszystkiuch osób które chcą aktywnie budowac biznes z tą firmą, powiem odpowiedzialnie POLECAM. Lubię szczególnie kilka osób, tylko dlatego ze tylko kilka znam, jednak z relacji, opini wiem że to po prostu grupa młodych osób, które znaja się na swojej robocie! GEOTECHNOLOGY DZIĘKUJĘ ZA WIELOLETNIĄ POMOC! HATERS GONNA HATE !!!

Agata

Bardzo przykro czyta się te negatywne a przede wszystkim KŁAMLIWE komentarze o Geo. W listopadzie minie ROK, jak pracuję w Geotechnology i nic złego nie mogę powiedzieć zarówno na Zarząd, jak i na Współpracowników. Każdy próbuje sobie pomóc w miarę możliwości, dużo rozmawiamy, śmiejemy się co daje dobry dzień w pracy! A nie oszukujmy się, chyba dla każdej osoby, która pracuje ważna jest atmosfera w pracy ???? To, że firma wymaga od pracownika to chyba normalna sprawa, płacą nam więc trzeba dać z siebie wszystko co najlepsze, a jeśli dasz z siebie wszystko to naprawdę nie pożałujesz. W firmie czuję się bardzo dobrze i nie zamierzam zmieniać w najbliższym okresie.

Stella

Żeby utrzymać się w tak dobrej firmie trzeba się wykazać. Myślę, że nie wszyscy dają sobie radę stąd takie złośliwe opinie!!

@Stella

Nie sa to zlosliwe komentarze... bardzo one dokladnie opisuja atmosfere i specyfike pracy w firmie...

Syriusz Black
@John Elton

Dziwnym trafem te komentarze pojawiły się po rozstaniu firmy z jedną osobą... Jak przez 8 lat nic nie było tak teraz burza...przypadek? Nie sądzę...

Magda

To prawda że firma wymaga, ale z całą resztą się nie zgodzę. Nie miałam łatwego początku, pierwsze miesiące były pod górę, musiałam udowodnić że znam się na swojej profesji, wdrożyć się w obowiązki i pokazać zaangażowanie. Co zaprocentowało i obecnie czuję się tutaj świetnie. Co do tego, że zarząd i zespół wie o wszystkim to prawda, ale to wynika z koleżeńskiej relacji między nami. W żadnej dotychczasowej firmie nie miałam takiej atmosfery i podejścia co tutaj. Jeżeli coś mi nie pasuje idę śmiało i mówię prosto z mostu, nigdy z tego powodu nie miałam nieprzyjemności, a wręcz przeciwnie. No i w żadnym wypadku nie można mówić o jakichkolwiek oszczędnościach na pracownikach- szefostwo dba o nasze relacje, integracje, potrafi docenić (tutaj naprawdę jestem mile zaskoczona). Podsumowując napiszę że Geo to firma dla osób z pewnością siebie, sumiennych i pracowitych, firma dużo wymaga i dużo daje więc coś za coś. Ps. Pozdrawiam Januszów i Grażynki z Geo :)

GEOTECHNOLOGY

Dzień dobry. Na wstępie dziękujemy bardzo Wszystkim za opinie na temat Geotechnology. Z uwagi na fakt, że w ostatnim okresie pojawiło się kilka złośliwych i krzywdzących opinii postanowiliśmy opublikować komentarz. Jesteśmy na rynku od ośmiu lat. Od początku przestrzegamy najwyższych standardów, stawiamy przed sobą wysokie wymagania i przede wszystkim dbamy o dobro pracownika. Wychodzimy z założenia, że firmę tworzą ludzie – członkowie zespołu, więc to od nich w głównej mierze zależy kondycja i rozwój firmy. Nasze wymagania wobec pracowników są jasne i przejrzyste. Dbamy o dobra atmosferę w zespole i zdrowe relacje, a nasi pracownicy zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie. Duża część zespołu jest z nami od wielu lat, co mówi samo za siebie. Oczywistym jest również, że na przestrzeni czasu z kilkoma osobami musieliśmy się rozstać (warto dodać, że z wieloma byłymi członkami zespołu mamy świetne relacje do dnia dzisiejszego). Rozumiemy niezadowolenie i rozgoryczenie związane ze zwolnieniem/nie przedłużeniem umowy, jednak nie możemy pozostać obojętni na nieprawdziwe i złośliwe opinie. Dodatkowo uważamy, że absolutnie nie na miejscu są osobiste wynurzenia dotyczące członków naszego zespołu. Kończąc, życzymy wszystkim naszym byłym członkom zespołu pomyślności i sukcesów w dalszej drodze zawodowej.

Orchi
@GEOTECHNOLOGY

Dobra praca!! ... Na tak zwane studenckie wakacje, najlepiej zacząć z początkiem lipca i w październiku można wracać na uczelnię. 3 miesiące pracy i zostawiasz swoje portfolio dla 2-3 osobowej "części zespołu od wielu lat". W trakcie trwania wakacyjnej pracy zostanie Ci niejednokrotnie wskazane jak to niedorastasz do wysokich standardów i wymagań firmy nie dbając tym sposobem o jej dobro przez co firma nie może zadbać o dobro pracownika (jasne i przejrzyste czyż nie?). Nie ma sensu w trakcie trwania wakacyjnej pracy zawierać nowych, trwałych przyjaźni i znajomości ale jeśli przyjdzie Ci to do głowy to wiedz, że cokolwiek powiesz/zrobisz to cała firma musi i będzie o tym wiedzieć a już najlepiej jeśli będzie można się Twoim kosztem pośmiać. W końcu najważniejsza jest dobra atmosfera, zdrowe relacje i wzajemne wsparcie! A taka serdeczność ze strony współpracowników jest przecież bezcenna i powinniśmy być bardzo wdzięczni za wyświadczoną przysługę! "Praca" w geotechnology to największy błąd w moim życiu... Zamiana pracy spowodowana była chęcią rozwoju. Ze stabilnego zatrudnienia wpada się w wir beznadziei geotechnology. Moja rada: *jeśli to Twoje pierwsze zatrudnienie to aplikuj, jeśli się dostaniesz w co wątpię bo nie masz swojego portfolio zdobędziesz doświadczenie po którym każda inna praca będzie Ci się zdawać Rajem * jeśli chcesz zmienić pracę to poszukaj innego pracodawcy

Irena

@John Elton, możesz powiedzieć jak długo pracujesz w firmie, bądź pracowałeś? Czy wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy, na jakiej podstawie wypłacana jest premia? Czy w firmie można liczyć na dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje? Namawiam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy oraz umowy w firmie Geotechnology.

@Irena

Wynagrodzenie jesli masz wyniki jest ok, ani duzo ani malo, ale podstawa jest mizerna chociaz moze to byc dyktowane indywidualnie i mi tak poprostu dali. Wynikow wymagaja od samego poczatku a są to dzięsiątki zl ZYSKU netto/msc! nie myl z obrotem, do tego dochodza co tygodniowe spotkania podsumowujace na ktorych musisz przedstawic swoje wyniki z ubieglego tygodnia i plan na przyszlosc. Na tych spotkaniach mozna dostac niezle joby. Szkolenia z tego co zauwazylem nie maja na celu podniesienie kwalifikacji a zdobycie znajomosci, zapomnij o jakichkolwiek certyfikatach. Szkolenia z najciekawszymi atrakcjami zgarniaja poplecznicy szefostwa a szaraki sa wypychani na same ochlapy na ktorych ktos z firmy musi byc. Lepiej poszukac innej pracy

Dżonina

(usunięte przez administratora) wybiło! Ciekawa jestem co wypłynie. A może bardzo dużo, niestety tych złych rzeczy bo za wiele dobrego o tej Firmie powiedzieć nie mogę. W pełni zgadzam się z wypowiedziami Johnów.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Geotechnology Sp. z o.o. Sp. k. i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

John Condon

firma to typowi Janusze - przez duże J. szukają (usunięte przez administratora) za pół darmo żeby jeździli po całej Polsce. UWAGA oczekują tylko żeby ktoś przyszedł z własną bazą klientów - i tylko tam gdzie ktoś ma jakieś układy !!!. ta firma to kpina. produkty te widać w ogóle się nie sprzedają jeżeli bazują tylko na firmach relacyjnych.(usunięte przez administratora)firma totalna porażka. na wszystkim oszczędzają do tego plany MIESIĘCZNE.KWARTALNE,ROCZNE - robota dla (usunięte przez administratora)

@John Condon

dokładnie - w samą DYCHĘ! dodam jeszcze, że po okresie próbnym OUT i firma cieszy się nową bazą klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geotechnology IT Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geotechnology IT Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.