"Mdesign" Studio Architektury Krajobrazu

Lublin

Opinie o "Mdesign" Studio Architektury Krajobrazu

Bardzo oszukana rodzina

Moim zdaniem forum nieaktualne ten łysy cwaniak już nie działa jako wykonawca ogrodów oszukał ludzi i się ukrywa nie chciał bym być w skórze tego fieja DOJADA CIĘ CWANIAKU JUŻ PO TWOIM JEEPIE ????

Wkurzony na łysego

Witam Dzisiaj dzwoniłem do jednego zpracownikow pana łysego ku...tas Macieja oszusta już nie pracuje a pan skleja modele już nikt przez ciebie nie będzie orzniety smieciu chce adres fieja

Ka

W zeszły miesiącu firma skończyła u nas ogród. Praca została wykonana dobrze, z ogrodu jesteśmy zadowoleni, wszystko o co poprosiliśmy właściciela firmy zostało wykonane, nawet jak ekipa zrobiła coś nie tak, właściciel zawsze obiecywał że zostanie to zmienione i tak też było. Dziwią mnie niektóre tutaj opinie byłych pracowników, gdyż moim zdaniem są bardzo stronnicze. Widziałam pracę kilku ludzi z tej firmy, widziałam podejście szefa i mogę tylko się domyślać dlaczego niektórzy są nie zadowoleni. Moim zdaniem właściciel przykłada wagę do tego aby klient był zadowolony, a nie zawsze pasuje to niektórym pracownikom, którzy w mojej opinii chcieli by tylko jak najszybciej skończyć robotę, nie koniecznie dobrze. Ogólnie jak najbardziej polecam firmę i w szczególności podejście właściciela do klienta.

zelu
@zelu 05.05.2017 20:32
A o co chodzi na tej stronie? Przepracowalem w tej firmie 4 zimy

Wszystko bylo ok. Szef do rany przyloz . Wiadomo klient żyd to szuka w dodatku jak zony nie umie wiadomo to tym bardziej wszystko nie pasuje.

Zwiędły berberys
@zelu 05.05.2017 20:32
A o co chodzi na tej stronie? Przepracowalem w tej firmie 4 zimy

To przez 4 zimy byłeś ru..any w tyłek, mogę się założyć ze to ty oszusciku, ehhh a taki z ciebie biznesmen był m, dobrze ze już nie skrzywdzisz nikogo łysa mendo

Sprawiedliwość

Znam adres zamieszkania tego oszusta jest ktoś chętny ??

Klient

Witam Jestem nowy na forum ale w temacie firmy Pana Maćka potwierdzam z przykrością wszystkie wcześniejsze wypowiedzi. Miałem niestety to szczęście ze dotknęły mnie niemalże wszystkie w/w numery szefa mdesing. Jeżeli ktoś chce spać spokojnie i nie dać się oszukać to proszę wystrzegajcie się tej firmy . Jest to jedyny sposób aby nie stracić pieniędzy i zdrowia .

Katemelua

Robil kostke ktora rozpadla sie nie polecam

Rozczarowany

Witam Jeżeli ktoś jest myślący nie radzę działać z firma Pana Macieja . Bardzo nieuczciwy człowiek proszę również uważać z finansami jest osoba nierzetelna .

Marcin

Szef o Boże to zwykły cwaniaczek naciągacz i oszust nic więcej nie dajcie ludzie się zrobić

Tomy

Przypadkiem wszedłem na opinie o tej firmie miałem z nimi kontakt dobre 2 lata temu dziwi mnie ze ten łysy oszust jeszcze funkcjonuje ludzie to zwykły krętacz a zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pod sklepu . To prawdziwa porażka nawet tam nie dzwońcie ....

Krzysiek

Do żelu ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podszywacz się pewnie pod tego szefa łajdaka i oszusta LUDZIE nigdy nie działajcie z tymi lobuzami

Justyna

Tak jak przedmówcy ludzie jak nie chcecie stracić nerwów i pieniędzy oraz czasu strzeżcie się Macieja -szefa tego syfu

Krzysiek

Nie polecam oszuści i naciągacze szew cwaniak nie odbiera dzwoni tylko jak chce pieniądze potwierdzam nie płaci podwykonawcom jak tez za materiały u mnie po zakończonym ogrodzie przyjechał człowiek który woził ziemie a ten cwaniak mu nie zapłacił

Maria

Uważajcie na ta firmę są bardzo nie słowni nie dotrzymują żadnych umów wyciągają zaliczki i słuch o nich ginie

JMRS

Karolina
@JMRS 26.05.2017 17:08
Nie polecam!!!! Projekt zamówiony w lutym, do tej pory nic nie ma, brak kontaktu z właścicielem, uważajcie!!!...

W moim przypadku było to samo trzeba się dobijać do tego właściciela o on nie odbiera potem beszczelnie twierdzi ze pewnie miałam zły nr ????Oszust nic więcej

Niezadowolony

Firma tragedia!!! Miałem krótką przygodę w tej firmie i nikomu nie polecam. Szef o ile można nazwać go ,,szefem,, jest niesłowny,niewypłacalny, rozliczenia miesięczne są w postaci zaliczek (200 pln), o które i tak trzeba się prosić. Wstyd przed osobami powierzającymi swoje ogrody,ponieważ od ,,szefa,, ciężko dostać lepszy sprzęt do pracy, a bez tego trudno wykonać dobrze swoja prace. Każda prośba o ,,jakieś pieniądze,, kończy się obietnicami typu : Jutro albo w przyszłym tygodniu, po czym ,,szef,, uskutecznia ucieczkę swoim super samochodem. Na należne mi pieniądze czekam do dnia dzisiejszego czyli od 1,5 miesiąca. Serdecznie NIE POLECAM! Szanujcie siebie, swoją ciężką pracę i nie dajcie się wykorzystywać! INSPEKCJA PRACY TYLKO CZEKA ;)

Tomek

Firma wykonywała u mnie ogród, i u moich znajomych, którzy mi ją polecili. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pracy chłopaków i z wykonanego ogrodu

gg

uwaga nie płacą za materiał.

ryba

Szef płaci kiedy chce, trzeba się upominać o swoją kasę. Sprzęt chyba ze złomu. Nikt tam za długo nie wytrzyma.

xmen

Firma tragedia. Co prawda nie pracowałem w niej ale firma pracowała u mnie. Widać od razu, że marna płaca bo pracownicy marno pracę robili. Młode chłopaki nie mający pojęcia o robocie

Zostaw opinię o "Mdesign" Studio Architektury Krajobrazu - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Mdesign" Studio Architektury Krajobrazu