pub Jack Daniels
counter
1 7 8 5 1
Damon

PUB JACK Bydgoszcz Uwaga!!! Dosypują podejrzane substancje do drinków prawdopodobnie narkotyki które działają bardzo odurzająco nie wiem czy właściciel tego klubu jest tego świadomy taka impreza może skończyc sie w szpitalu albo gorzej.

blabla
@Damon

Jak nie masz nic prawdziwego do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

lol Nowy wpis
@Damon

Gorszego kłamstwa nie słyszalam :) Chyba za dużo filmów ktos sie naooglądał ;)

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w pub Jack Daniels? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ArAs Nowy wpis

Nie chodźcie do tego lokalu ostrzegam. Ochroniarze duże nadużywanie siły zero szacunku do człowieka po prostu lubią kogoś pobić. To nie ściema to fakty byłem po trzezwemu i widziałem dużo prawie dostałem za nic bo odezwałem się żeby nie bili chłopaka który nic nie zrobił musiałem uciekać to jest skandal!!!! Nie chodźcie tam WEŹCIE TO DO SIEBIE

malenka

Najlepszy klub w Bydgoszczy. Cieszący się dużą popularnością , co widać w każdy piątek i sobotę. Pyszne jedzenie, szczególnie polecam pizze, a co do negatywnych opinii, powiem jedno. To nie wina ochrony czy personelu, że niektórzy ludzie nie potrafią się bawić, a do klubu przychodzą tylko po to , żeby innym zepsuć zabawę, a jak nie potrafią pic to niech piją mleko :). Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Powiem krótko ,mordownia i nic więcej ! w sobotę dnia 5.11.2011 ochroniarze poblili tam naszych znajomych .Była policja i pogotowie ,sobotnia impreza skonczyla się dla nie ktorych w szpitalu . Dodam ,że Policja która tam przyjechała sama była w strachu ,żeby tam wejśc i zrobić porządek . Znajomi byli wypici owszem ale to nie powód ,żeby ich obrażać i w obsceniczny sposób wyrzucac z lokalu ! Poza tym panowie ochroniarze ,wstyd wielki dla was ,kto was zatrudnia ?? wy trzeźwo myslący chcieliście się zmierzyć z pijanymi .No postawa godna naśladowania na prawdę , inteligencją nie grzeszycie . Lubicie dać komuś w mordę bez powodu nie ?? sprawa jeszcze nie zakończona . Postaramy się ,żeby ten lokal szybko zamknąć . Nikomu nie polecam tej mordowni

NIE USOWAC Nowy wpis
@anonim

i od tego czasu nic sie nie zmienilo dalej MORDOWNIA

Zostaw merytoryczną opinię o pub Jack Daniels - Bydgoszcz

pub Jack Daniels