Hotel Im.Jana Pawła 2

Wrocław

Opinie o Hotel Im.Jana Pawła 2

Daniel71

To ja dodam coś od siebie. Zgadzam się z poniższymi opiniami, ksiądz dyrektor to osoba,która nie ma szacunku do pracowników(często nawet na dzień dobry nie odpowie), stwarza atmosferę, w której nie da się pracować(wszyscy pracownicy czekają tylko na to,aż wyjdzie z hotelu by dzień był w końcu spokojny). Zimna recepcja,brak ogrzewania. Jeżeli chodzi o pracowników to jak najbardziej plus. Profesjonalizm, szybka reakcja, odpowiednie osoby na swoim miejscu, kierownik recepcji to również w porządku gość, przyjemnie się z nimi pracowało. Reasumując największym minusem tego hotelu jest dyrektorem, nie przedłużył mi umowy nie podając żadnego argumentu dlaczego, oraz brak wypłaty wynagrodzenia za jeden dzień przepracowany po zakończeniu umowy, niby wiele za jeden dzień bym nie dostał, ale jednak niemiłe zachowanie jak na pożegnanie z hotelem ;) Pozdrawiam Daniel

roksorz

Tak jak w kazdej pracy są + i -, ale zwroccie uwage na dyra - jest kompletnym świrem, a ze to ksiądz to jeszcze gorzej. generalnie ekipa na plus (sporo osob pracuje dłuzszy czas), zakres pracy nie powala, tylko kompletnie nieumiejetne maja dobrane programy obsługi hotelu, plus zmiany co 12 godzin to nie dla kazdego. Zarobki dobre, atmosfera srdnio-ok (sa spiny o głupoty), spoko ze sa obiady pracownicze (tylko ze za 10). Nie dla kazdego, ale mysle, że bardziej mi się podobalo niż nie. Sam hotel jest jakims zartem z architektury, idzcie zobaczyc 3 pietro XD i ze smiesznych rzeczy to papaj w holu stoi i paczy ci na ręce #cotusieodjanipawlilo dosłownie.

Nick

Brak szacunku ze strony pana księdza dyrektora.

Szpaner

Nie polecam

Zostaw opinię o Hotel Im.Jana Pawła 2 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Im.Jana Pawła 2