Best western Premier hotel

Kraków

Opinie o Best western Premier hotel

verum

Byłem w tym hotelu 12 lipca 2017. Beznadzieja. W sali konferencyjnej nie działał mikrofon oraz zacinał sie pokaz filmòw. To nie jest profesjonalne. Po drugie w trakcie przerwy w wykładach poszliśmy do bufetu. Poinformowano nas że za 15 min bedzie jedzenie. Po 15 min stania w kolejce za jedzeniem jedzenie sie skonczyło. Pani powiedziała ze jedzenia juz tu nie bedzie. No poprostu kpina z ludzi. Za mało stanowisk do jedzenia jak na taką liczbe ludzi... Takiego braku taktu dawno nie widziałam.

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Best western Premier hotel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best western Premier hotel