Opinie o Best western Premier hotel w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Best western Premier hotel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Best western Premier hotel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best western Premier hotel w Kraków

Ile jest zmian w Best western Premier hotel?

X Nowy wpis

Hotel już nie jest w sieci Best Western, zmienił się dyrektor, pensje idą w górę, wypłacane jak zwykle na czas, spółka inwestuje, interes się kręci, generalnie nie ma na co narzekać - reasumując stabilnie i w rodzinnej atmosferze. Co więcej totalnie nie rozumiem, skąd tyle jadu na panią G., fajna babka ;)

xxx Nowy wpis

O jakie zmiany pytasz, na jakim stanowisku ?

Czy można liczyć w Best western Premier hotel na prywatną opiekę medyczną?

były pracownik Nowy wpis

Nie ma żadnych benefitów. Nawet marnego obiadu pracowniczego. W pandemii jedynie pan dyrektor kazał kucharzom sobie gotować i ukrywać to w kosztach. Chodził potem taki do restauracji, jadł jak pan i władca na widoku wszystkich.

Dariusz

Przeczytałem, że kilka lat temu były bardzo duże problemy z terminową wypłatą wynagrodzenia. Czy zmieniło się coś pod tym względem?

pozdrawiam panią graczyk
@Dariusz

Nie nic się nie zmieniło. Od 14 miesięcy czekam na zaległe wynagrodzenie i nic. Paniusia Graczyk, która decyduje komu łaskawie przelać wynagrodzenie olewa sprawę. Sami polecają byłym pracownikom wnosić sprawy do sądu, bo jak twierdzą "takie sprawy ciągną się latami" "Wspaniała" firma, z jeszcze "wspanialszym zarządem". Serdecznie pozdrawia Panią Gie. Bardzo fajna...

Iza
@pozdrawiam panią graczyk

Aha? I jak tam aktualnie, mija teraz 17 miesięcy czy jednak udało się coś ogarnąć? I poważnie tak argumentują, że latami? Mają już wobec tego jakieś doświadczenie?

Justyna

I jak teraz się pracuje te dwa czy więcej lat po zmianie właściciela? Zdaje mi się, że mógłby ktoś z pracowników założyć nowy profil dla CFI Kraków, żeby nie mieszać starego z nowym. Czy lepiej tak zostawić?

Firma Best western Premier hotel poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Wyzysk

Pracy coraz więcej. Wypłaty te same. Po czekaniu na wypłatę prawie 3 miesiące doczekałem się. I zwolniłem kilka mies temu. Jak była stara „ekipa” i zarząd to pracowało się super. Z aktualna spółka CFI nie chce mieć już nic wspólnego. Każdy jest tam marionetka i jedynie co robią dobrze to spychają na innych odpowiedzialność. Recepcja obrywa od gości a zarząd skargi i problemy ma gdzieś. Nie polecam. Jedyne za czym tęsknie to koledzy z pracy. Atmosfera była świetnie. Wręcz rodzinna.

Antypatriota

Widzę, że większość komentujących ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przypomnę więc, że to jest serwis GoWork, w którym dodajemy opinię o warunkach pracy i płacy w danej firmie. Opinie o jakości świadczonych usług, noclegu czy posiłkach można dodać na Booking.com lub innych portalach hotelarskich. To jak jakby ktoś nie wiedział. Jeśli zaś chodzi o pracę w Best Western PREMIER Kraków i przylegającym doń hotelu Best Western EFEKT EXPRESS Kraków, to tak tytułem informacji napiszę, że od lipca 2019 roku nowym właścicielem obu hoteli jest CFI Holding, który wprowadził drastyczne pogorszenie warunków pracy i płacy w obu hotelach. Zalecam uważne poczytanie opinii w Internecie na temat właścicieli tej spółki, którzy niejedno mają za uszami. Nie dajcie się zwieść fałszywym komentarzom, które wychwalają lub będą wychwalać pracę w tych hotelach. Takie wpisy najpewniej są lub będą dodawane przez przedstawicieli CFI Holding i jest niemal pewne, że nie są autentyczną opinią o pracy w tych placówkach hotelowych. Lojalnie i uczciwie wszystkich ostrzegam: STANOWCZO ODRADZAM pracę w tych hotelach na jakichkolwiek stanowiskach. Od lipca tego roku pracownicy są zwalniani lub sami odchodzą, widząc co się święci. Prawdopodobnie niebawem nie pozostanie tam nikt ze starej ekipy, a śmiem twierdzić, że naiwni, którzy zdecydują się na pracę w tym nowym (usunięte przez administratora), szybko przejrzą na oczy i po prostu odejdą. Do lipca 2019 roku był to dość dobry pracodawca (czyli do chwili, kiedy właścicielem hoteli była spółka "EFEKT" SA W Krakowie, jako samodzielny i nadrzędny podmiot gospodarczy, bo obecnie "EFEKT" SA wchodzi w skład CFI Holding). Nie zarabiało się tam cudów, ale nikt się nie czepiał, jeśli robota była wykonana należycie. Teraz jednak to już historia. Nowi bonzowie tną koszty gdzie się tylko da i na czym się tylko da, a pracownicy mają podniesioną poprzeczkę. W podejściu do pracowników właściciele zatrzymali się na latach 90-tych. Pragnę zaznaczyć, że nowi włodarze hoteli są bardzo mili, uprzejmi, z nienagannymi wręcz manierami. Niech jednak Was to nie zmyli: to prawdziwe wilki w owczej skórze, które z uśmiechem na ustach "uprzejmie" i "życzliwie" Was sprowadzą do parteru. Jedyne co się nie zmieniło w stosunku do poprzedniego zarządu, to osoba pana Dariusza L. Starzy pracownicy wiedzą o kogo chodzi. To człowiek, który sprzeda każdego, jeśli tylko będzie wymagał tego jego interes. Ten typ był służalczy wobec swoich starych mocodawców i tak samo (a nawet jeszcze bardziej) jest służalczy wobec nowych. Uwierzcie: ten koleś nie zawaha się też wykorzystywać swojego stanowiska do gnębienia niepokornych. A jeśli mu podpadniecie, to w zasadzie już możecie się żegnać z pracą. Albo Was zwolnią, albo sami nie wytrzymacie psychicznie.

Anonim...
@Antypatriota

Zgadzam się z tobą w 100000% ale trochę tez uaktualnie. Maja pracownika za śmiecia zwalniają pod żałosnym pretekstem albo wykańczają psychicznie odeszło duuuzoooo pracowników i dużo tez dostało wypowiedzenia śmieszne!!! Pensje albo wypłacają 40% i na pytania kiedy reszta to odpowiedz brzmi „nie wiem” po czym na koniec miesiąca wyrównali ale..... w maju znowu brak wypłaty tylko tym razem ZERO i znowu nie wiadomo kiedy!!!! Jak rząd ogłosił ze hotele od 4 maja otwarte to dyrektor chodził dumny jak paw jakby tabuny ludzi czekało na otwarcie.... ŻAŁOSNE !!! cieszę się ze mnie już tam nie ma i radzę wszystkim spadać z tamtąd i stanowczo odradzam zatrudniania się tam !!!! Owszem są mili ale jak przychodzi co do czego to bez wachania ci podziękują za prace albo łagodnie albo cię udupia!!!! Gdyby im zależało na pracownikach to zrobili by wszystko żeby ich zatrzymać i przetrwać ta epidemie ale oni wola wziac na przetrzymanie wykończyć psychicznie i zwalniać DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW !!!! ŻAŁOSNE !!!!

Akasha
@Anonim...

Nie polecam nikomu tego miejsca chyba ze lubi pracować dużo i ciężko i to za śmieszne pieniądze, pod warunkiem ze je dostaniesz!! Pracowałam tam pare lat, gdy zaczął się okres pandemii zaczęli ludzi przymusowo wysyłać na l4 a później zmuszać do bezpłatnych urlopów ten kto odważył się im postawić lub nie przyjął ich warunków dostawał wypowiedzenie umowy, Pieniądze za skrócony czas wypowiedzenia są ale u nich w kieszeni a byłemu pracownikowi powiedzą ze pierwszeństwo do wypłaty pieniędzy maja osoby jeszcze pracujące. Na pytanie czy nie boja się pozwów do sądów pracy usłyszałam przecież takie sprawy ciągną się latami...

mhm

@Antypatriota ale to co takiego zarząd niby robi, że mówisz że potrafi niszczyć psychicznie pracownika..?

Jaki jest wkład kierownictwa Best western Premier hotel w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Antypatriota

Powiem tak: zarząd jest bardzo miły, uprzejmy i taktowny. Takie zbiry w białych rękawiczkach. Tam nikt nie będzie na Ciebie krzyczał, groził czy Tobą poniewierał. Z uśmiechem na ustach złożą propozycje z gatunku tych nie do odrzucenia. Zniszczą człowieka psychicznie: korporacyjnym sposobem zarządzania. Jeśli ktoś jest masochistą, to jest to praca w sam raz dla niego!

Anonim...
@Antypatriota

Dokładnie.... wykończą psychicznie i nie spodziewanie zaatakują !!!! Przez ta cała epidemie pokazali gdzie maja pracowników i za kogo ich maja....!!!! Nie wypłacają i zwalniają pod żałosnymi pretekstami

Kamil

Żałosne oraz mało profesjonalne podejście/ komunikacja/przekaz informacji organizacyjnych miedzy pracodawcą a pracownikami - brak słów. Pieniądzy za wykonaną pracę/okres zatrudnienia na umowie o pracę do tej pory nie otrzymałem w całości. Kiedy dostanę nie wiadomo. Chowanie głowy w piasek co do szczegółów, odpowiedzi do zadawanych pytań kierownictwu. Spychologia (Pracownik)

Konrad

Świetna atmosfera w pracy. Bardzo polecam.

Relt1

Świetnie wspominam pracę w tym miejscu. Atmosfera była wspaniała!

ANIA

Świetny hotel z bardzo dobrą obsługą. Polecam!

Janina

Bardzo dobrze wspominam prace w tym miejscu. Bardo dobre podejście do pracownika.

Łukasz
@Janina

Chętnie dowiem się więcej szczegółów na jaki stanowisku pracowałaś. Zajmowałaś się gastronomią, czy raczej obsługą klienta? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy, a chciałbym dowiedzieć się, czy są prowadzone rekrutacje. Także możliwość pracy sezonowej, byłaby ważną informacją, więc daj znać jeśli będziesz coś wiedzieć.

Zdecydowanie polecam hotelBest western Premier.

Hania

Bardzo fajne miejsce, zdecydowanie polecam karzdemu. Dobrze wspominam ten czas.

Niki

Różne są opinie o pracy w hotelu ale ja jestem zadowolona. Dla mnie to dobry pracodawca.

Natalia

Bardzo dobra firma więc nie ma rotacji pracowników!

@Natalia

To co Pani pisze to jest ordynarne kłamstwo! Chciałoby się retorycznie zapytać: czyżby była Pani przedstawicielką CFI Holding? Bo jeśli tak, to Pani komentarz wcale mnie nie dziwi. Prawda jest taka, że ludzie powoli, ale nieuchronnie odchodzą, bo widzą co się dzieje. Nowi mocodawcy proponują nowe, gorsze warunki umowy, podnosząc przy tym wymagania. Nawet za czasów starego zarządu rotacja pracowników w hotelach była ogromna, a co dopiero teraz będzie? Tylko nieliczni, najbardziej wytrwali i związani z miejscem pracy mają tam staż po kilka lat. Niektórzy pracują tam od samego początku istnienia obu hoteli. Teraz zastanawiają się nad swoja przyszłością, bo ta w hotelach nie rysuje się zbyt różowo.

Sławomir

Obecnie hotel Best western Premier poszukuje pracowników na stanowisko recepcjonistka/recepcjonista oraz ratowników wodnych. Ktoś z Was pracował może na stanowisku recepcjonisty i jest w stanie opisać, jak wygląda praca w tym miejscu? Warto aplikować i starać się o zatrudnienie? Chciałbym, aby ktoś mający doświadczenie z pracy w tym miejscu, wypowiedział się na ten temat. Będę wdzięczny.

@Sławomir

Zdecydowanie nie polecam. Szerzej na ten temat wypowiedziałem się w innym miejscu. Warto zasięgnąć opinii na temat nowych właścicieli obu placówek. Obecnie jest nim CFI Holding, który w lipcu tego roku wchłonął Efekt SA. Na czele tej spółki stoi obecnie niejaki Michał Kawczyński, były prezes CFI Holding, na której czele obecnie stoi Joanna Feder-Kawczyńska, prawdopodobnie matka obecnego prezesa Efekt SA w Krakowie.

Martyna

Może słyszał ktos czy hotel potrzebuje nowych pracowników?

@Martyna

Stanowczo odradzam pracę w tych hotelach. Tam się robi (usunięte przez administratora) z typowo korporacyjnym podejściem do pracowników. Ta dobrze już było. Teraz jest gorzej ,a najpewniej będzie jeszcze gorzej. Mam nadzieję, że ktoś z byłych lub obecnych pracowników potwierdzi moje słowa.

karcia6

Świetny hotel, bardzo podoba mi się wnętrze i wystrój, dużym plusem jet na pewno posiadanie basenu oraz lokalizacja(bardzo blisko do przystanku, galerii). Byłam tam z chłopakiem na kilka dni i zdecydowanie polecam za taką cenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Best western Premier hotel - Kraków

• Jak się pracuje w Best western Premier hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Best western Premier hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Best western Premier hotel