Monter jt-fitter oy

Helsinki

Opinie o Monter jt-fitter oy

winkx

mrówkojad, to prawda - konkurencja jest na tyle duża, że nie można jasno mówić że oni mogą samowolkę uprawiać. Poza tym ludzie nie zgadzają się na zatrudnienie i roboty, gdy nie mają na bieżąco płacone...

nie znasz dnia ani godziny!

firma krzak! nie płacą i mają Cie w [usunięte przez moderatora] tłumacz żałosny i też ma Cie w [usunięte przez moderatora] kiedyś było ok wszystko w tej firmie, ale to tylko z tego wzgledu że pucowali sie pracownikom zeby nie pouciekali, teraz jest zupełnie inaczej!! pracowałem tam i więcej nie będe. [usunięte przez moderatora]

Pracowałem od listopada 2005,początek ostry,można wytrzymać.Płatności ok.Nawet w Urugwaju(2007)wszystko na swoim miejscu.Polecam.

Zostaw opinię o Monter jt-fitter oy - Helsinki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monter jt-fitter oy