Poldombud Michał Góra

Sosnowiec

Opinie o Poldombud Michał Góra

Mon

Mi się tam wydaje, że warto skłądac swoje CV bo ciężko o tak fajną firmę jak ta, bardzo pomysłowi ludzie, bardzo rozwijające sie branże, generalnie wiadomo, jesli ktoś chce leżeć to nie powinien tutaj pracy szukać, to nie leżenie do góry brzuchem koledzy

Zapraszam wszystkich chętnych do rozmowy 07.12.2009 o godzinie 9:00 w sądzie rejonowym w Sosnowcu przy ulicy Kaliskiej tam się toczą sprawy [usunięte przez moderatora]

Znajomy

Bardzo chętnie tylko gdzie i kiedy

W

Może jakieś małe spotkanie w konkretnym miejscu i pogadamy sobie na temat [usunięte przez moderatora] , zapraszam chętnych

Zostaw opinię o Poldombud Michał Góra - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poldombud Michał Góra