Motor-Land

Włocławek

Opinie o Motor-Land

Mirek

Widzę, ze firma poszukuje Pomocnika mechanika motocyklowego, szkoda, że podają warunków zatrudnienia.

ficiu

Nic sie nie zmieniło - sprzedawca żre makrelę przy kliencie i odzywa się jakby mu sie w śniadaniu przeszkadzało. A jak trzeba cos załatwić to "jak szef będzie" (czyli nie wiadomo kiedy). PORAŻKA !!

Zordan

Sklep jak najbardziej spoko jednak jego parownicy totalna porażka brak kultury osobistej ,nie wiem czym się kierował pracodawca dając im prace Pozdrawiam Zordan

Zostaw opinię o Motor-Land - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motor-Land