GLASPO – Grzegorzew Sp. z o. o.

Wrocław

GLASPO – Grzegorzew Sp. z o. o.

Opinie o GLASPO – Grzegorzew Sp. z o. o.

były pracownik

słabe zarobki, najniższa krajowa za podstawowe godziny,a dodatkowe godziny liczone tak samo po mimo tego , ze na kwitkach piszą setki i 50tki, zero socjalu, marne bony na święta po 100zl, wstyd takie do domu przynieś!!! nie płacą szkodliwego,obecnie najmniej konkurencyjna firma w okolicach z tego co się orientuje bo po podstawówce na budowlance zarobisz o wiele więcej niż w glaspo po przepracowaniu 10 lat.nie płacą stażowego, stanowczo odradzam, Ogólnie firma przynosząca ogromne zyski i dobrze rozwijająca się, niestety nie odczują tego portfele pracowników...

Zostaw opinię o GLASPO – Grzegorzew Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLASPO – Grzegorzew Sp. z o. o.