LB Firma budowlana

Olsztyn

Opinie o LB Firma budowlana

rt
użytkownik zarejestrowany

@vnmj no nikt sie nie wypoiwadja bo pewnie wszystko jest w porzadku poza tym od dawna nie bylo ofert

?

LB firma prosperuje jako w likwidacji ale zlikwidować to jej nie mogą jakoś raz na zawsze, tylko właściciel śmieje się z tych których oszukał na grubą kasę i zakłada z rodzinką kolejne firmy, za coś takiego dożywotnio roboty w kamieniołomach.

julkot

To prawda, najpierw dobre samochody i dom dla prezesa kosztem usługodawców, pracowników firmy oraz dostawców towarów, a na koniec działalności ogłasza się upadek firmy, dziwne że komornicy nie maja z czego ściągnąć zadłużenia takie przekręty mogą być tylko chyba u nas w Polsce. Gdzie te wspaniałe prawo co chroni pracownika przed takimi oszustami.

co kierownik to inna stawka na godzine lipna firma nie polecam

xxx

kopią dziury i nic sobie z tego nie robia ludzie w nie wpadają..... :/:/ to nic ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma przez te dziury lecieć ale do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka robota....!!!!!!Jonkowo jest rozkopane sram do wiadra a LB udaje ze robi kanalize...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BAGNOOOOOO

użytkownik

Mało solidna firma zatrudnia "fachowców" z najwyższej półki. Chcesz mieć problemy po zakończeniu budowy np. swojego domu zatrudnij firmę LB z Olsztyna a na pewno nie będziesz spał spokojnie. Gorąco N I E P O L E C A M !!!

Zostaw opinię o LB Firma budowlana - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LB Firma budowlana