Agencja Handlowa Boll Sp. j.

Zielona Góra

Opinie o Agencja Handlowa Boll Sp. j.

Mirosław

Witam, obsługa klienta masakra! Dzwonisz, bo masz problem z ich produktem panienka ma cie w d... i nie łączy z technologiem. Kupiłem neutralizator rdzy 2w1 posmarowałem karoserię nałożyłem szpachel i wszystko się zważyło. Dłubania czyszczenia pół dnia! Produkt dupowaty /skoro warzy się ze szpachlówką powinna być adnotacja a takowej nie ma! wszystko się k... zrobiło zielonkawe! Produkt do bani Panienka z fochem do bani Cała firma do bani z wyjątkiem Pana Sitkiewicza który starał się jak mógł i takiego zatrudniłbym do mojej firmy

tata

Witam, napiszcie coś o pracy w tej firmie na stanowisku handlowca

Zostaw opinię o Agencja Handlowa Boll Sp. j. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Handlowa Boll Sp. j.