KLEIVATRANSPORT

Skien

Opinie o KLEIVATRANSPORT

Diver

kolego jestes nie doinformowany Kleivatransport nigdy nie byla duza firma nigdy ja tam jezdzilem u tego zlodzieja ,po wpisaniu nazwy firmy wyswietla sie tylko adres wlasciciela Gunnar Stalland moge podac nawet telefon do niego jak ktos chce (usunięte przez administratora)

zaiteresowanym

Tak to prawda Panowie znam go osobiscie kilka razy widzialem ,ze wzgledu iz mam tam kolesi i pracowalem w Skien ,jest to maly rudy w okularach nieplaci ludzom penci oktada z feriepenger ,a [usunięte przez moderatora] ,a teraz [usunięte przez moderatora]transportowej ma 2 lub 3 samochody

To prawda znam kilku Polakow co tam mieszkaja i go znaja chcialem kiedys tam robic ale sobie odpuscilem wiem ze nazywa sie [usunięte przez moderatora] kroi kierowcow jak moze

TRACKER

Tak tak slyszalem o tej szemranej firmie i jego[usunięte przez moderatora] sztuczkach wiem ze jest rudy a rude to falszywe pozatym on ma to we krwi przeciez to[usunięte przez moderatora]znany policji w Skien

DRIVER

Ten norweg to klasyczny gnoj [usunięte przez moderatora]z kazdego mozliwego grosza niedosyc ze nieplacil feriepenge to tak panowie podczas urlopu potrafil calkowicie ukrasc rzeczy osobiste doslownie wszystko co do szpilki ham jakich malo szukam szoferow co mieli z nim kontakt niemozna tego tak zostawic

DRIVER

Ostregam kierowcow wybirajacych sie do Norwegi przed firma KLEIVATRANSPORT w Skien [usunięte przez moderatora] potrafi nawet kierowcow [usunięte przez moderatora] z osobistych zeczyy

Zostaw opinię o KLEIVATRANSPORT - Skien

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLEIVATRANSPORT