P.P.H.U. Bor-Pol Mariusz Borkowski

Gliwice

Opinie o P.P.H.U. Bor-Pol Mariusz Borkowski

Alicja

Pracujesz w P.P.H.U. Bor-Pol Mariusz Borkowski? Chętnie dowiemy się więcej na temat panujących warunków w firmie. Z czego jesteście najbardziej zadowoleni? A co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze oceny.

gfd

@Zyz nigdy nie ebdzie tak ze wszyscy beda zadwoloeni

Faworyta

Straszne miejsce,ludzi się poniewiera,sposób rozwiazywania stosunku pracy odbywa sie na zasadach depczacych ludzka godnosc.rotacja ogromna Ci co mądrzy uciekają z tego obozu.Jak poprzednicy wspomnieli słoma z butów, niektórzy zapominają że braki w wykształceniu i kulturze są jak braki w uzębieniu nie widać ich póki gęby nie otworzysz.mordor.

Ktoś

@BS cóż za reklama tej "firmy"....żal

BS
@Ktoś 14.05.2016 18:11
@BS cóż za reklama tej "firmy"....żal

Cóż z tego że reklama. Takie są moje odczucia i nie widzę nic żałosnego w tym że je wyrażam. Żałośni nie są wg ciebie ci, którzy wylewają swoją żółć, ale osoba, która chwali to jest? Litości...

Nika

Beznadziejna firemka - nikomu nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że masz niepotrzebny czas, który i tak zmarnujesz. ZERO!

Lady

Zgadzam się w 100% z NEGATYWNYMI opiniami o tej firmie.. choć "firmą" jej nazwać nie można. Chamstwo, i słoma z butów wychodzi Panom na wyższych stanowiskach tej firmy:)

Lady2
@Lady 13.05.2016 17:24

Podpisuję się pod tym postem w 100%

BS

Firma aktualnie poszukuje osób po studiach z analityki medycznej na stanowisko asystentka/tki dyrektora handlowego. Jako były, wieloletni pracownik (z innego działu) mogę z czystym sercem polecić pracę w tej firmie. Baaaardzo miło wspominam lata tam spędzone, doceniam wszystko, czego się tam nauczyłam i wciąż podtrzymuję znajomości nawiązane z ludźmi z BOR-POLu. Na miejscu osób spełniających warunki zatrudnienia, nie wahałabym się: wysyłałabym CV i waliła do nich drzwiami i oknami!

Wik

Ja zacząłęm tam prace bez doświadczenia i właściwie wszystkiego się tam nauczyłem. Nie nazwałbym tego firemką a dużą firmą jak na Polski rynek stricte laboratoryjny. Z roku na rok poszerzają ofertę co daje nowe możliwości w zwiększeniu swojego zarobku. Polecam ale tylko ludziom ambitnym i pracowitym. Takich się tam szanuje i nie zwalnia bez powodu. Pracownicy chętnie dzielą się wiedzą i nie zostawiają nikogo na pastwe losu. Jest to firma ludzi ambitnych i poza pracą pełnych pasji. Pracownikom się z założenia ufa, że będą wykonywać swoją pracę sumiennie a jak ktoś to wykorzystuje to nie dziwne że wylatuje. Każda branża wiąże się ze stresem ale ten tu jest znacznie mniejszy niż w firmach farmaceutycznych zwłaszcza jeśli nasze leki nie są z tych refundowanych a wszystko w rękach lekarzy i farmaceutów. Mówcie co chcecie ale takie jest moje zdanie.

marcin

wydaje mi się, że jak masz podobne doświadczenie do tego stanowiska to możesz już aplikowac pokojnie do nich.. wydaje mi się, że jk ich przekonasz to powinni dac Ci szans ei wziąć chocia,ż na jakiś okres próbny na przykład @łiki. Moim zdanie to nic na tym nie stracisz a możesz tylko zyskać tak naprawde, pozdrawiam.

łiki

hej wam wszystkim, czy może ktoś tu się orientuje w temacie i powie mi czy do Bor-Polu jest szansa żeby zatrudnić się do pracy bez doświadczenia? czy w ogóle nie ma takiej opcji? Zależy mi na szczerych opiniach i tylko osób które wiedzą coś konkretnego. Bardzo mi zależy, bo doświadczenia nie mam a prace bardzo potrzebuje

Paul

czym się zajmuje ten dział na M? i czym tak absorbuje Pana [usunięte przez admina]

pikpik

a to ci dopiero ciekawostka - czy po szczegóły należy się udać do działu który ma nazwe na literę m.?

YYY

Zależy dla kogo..... bo można dobrze zarobić i jednocześnie pracować w kulturalnej atmosferze, za drobne nie warto się poświęcać oraz narażać na podobne epitety

XXX

a płaci on dobrze??

nika

szkoda że jeszcze nikt w tej firmie nie wpadł na pomysł założenia związków zawodowych lub przynajmniej zapisania się do nich.... przynajmniej powód zwolnienia podlegał by ocenie. Niektórzy mylą sobie monarchię absolutną z zakładem pracy...

Frustrat

gratuluję odwagi poprzednikowi i mam szczerą nadzieję że ta firemka długo już nie pociągnie.

zniesmaczony

cóż szkoda ludzi którzy tam pracują, nie polecam i nie spotkałem się z dobrą opinią o pracy w tym mejscu

Gall

również się pod tym podpisuję i uważam, że należało by jeszcze dołożyć do tego pieca... kilka przymiotników

Frustrat

Potwierdzam, to co napisał mój poprzednik w całej rozciągłości.

ktoś

Zgadzam się z Olkiem. Straszna autopromocja, ale jest w niej ciut prawdy, a mianowicie jedno słowo - BYWAJĄ ! Tu pracownicy faktycznie tylko BYWAJĄ. Rotacja jest tak ogromna, że zanim ktoś się zaaklimatyzuje, to już wylatuje.Ot tak. Nie polecam tej firmy nikomu! Nawet frustratom.

Olek

Tak smutna autopromocja, że aż wstyd!!!! BASIU ......? !!!! Na pewno CHCIAŁBYŚ ( cytat) tu pracować ? Oj Panie Mariuszu, coś się ta opinia Panu nie udała!!!!

Zostaw opinię o P.P.H.U. Bor-Pol Mariusz Borkowski - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Bor-Pol Mariusz Borkowski