Mediatorship Insurance Group

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Mediatorship Insurance Group

Szef

Tą pierwszą pozytywna wiadomośc to napisala pani manager !!! Ogólnie to firma oszuści nie polecam. Zamydla wam tak oczy ze szok beda obiecywac po 20tys miesiecznie a po trzech miesiacach jak zdobedziecie pełno klientow wam podziekuja i nie dostaniecie grosza za to tylko sie wpakujecie w fundusz za ktory najmniej trzeba placic 150zł a kto tam pracuje musi to zrobic. Pani (usunięte przez administratora) pseudo manager bo managerem z taka glowa nie mozna byc .... Chwali sie ze ma premie 20 tys a na czarnego zeba nie ma kasy i jezdzi autem za 2 tys zł i ubiera sie w ubrania taniej odziezy pracuje tam tyle czasu i nic sie nie dorobila tak samo jak typ z poznania (usunięte przez administratora) co tez jezdzi jakas padaka pracuje 8lat i nie dostał jeszcze auta słuzbowego a tobie wkrecaja ze przy dobrej pracy juz mozesz miec auto po 3 miesiacach a aneta sie chwali ze jak dostaje premi 15tys zł to maz jest zly ze tak malo smiechu warte. To jest piramida naciagaja tylko na fundusze a osoby na syminarium ciagle te same !!!

Zostaw opinię o Mediatorship Insurance Group - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediatorship Insurance Group