PIEKARNIA KASIEŃKA - MAREK SOBIECKI

Baniocha

Opinie o PIEKARNIA KASIEŃKA - MAREK SOBIECKI

Bilu

FIRMA NIE WYPŁACALNA OD 7 M-CY NIE MOĘ SĘ DOPROSIĆ ZWROTU NALEZNOŚCI! NIEPOLECAM

Marcinek
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy w ogóle możliwe jest odkrycie takich rzeczy, ja wiem, ze zawsze tam robię zakupy bo pieczywo jest świeże i i tak dalej będę polecać to miejsce, osiedlowa piekarenka na plus :)

wolan

Uważajcie na produkty tej firmy! Wprowadzają ludzi w błąd, nie przestrzegają prawa, a nawet kłamią na etykietach! "Chleb ekologiczny rekomendowany w diecie bezglutenowej" - okazało się, że zawiera ogromną ilość glutenu. Wprowadzili chorych ludzi w błąd, okłamali ich i truli sprzedając truciznę!!! Sprawa trafi do (usunięte przez administratora)

mi sie robilo ok jak pracowal tam kierownik byl ok gosciu pracowal jak inni a kase zawsze wyplacal sobote rano a wlasciciel jak wlasciciel kazdy ma wady

masz racje pracowalem tam kilka lat to[usunięte przez admina] nikomu nie polecam tej piekarni predzej z tamtad odejdzie niz tam pojdzie.nigdy juz bym tam nie wrocil praca u Sobieckiego to tak by czlowiek byl robotem

Zostaw opinię o PIEKARNIA KASIEŃKA - MAREK SOBIECKI - Baniocha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIEKARNIA KASIEŃKA - MAREK SOBIECKI