praca przy sadzonkach kwiatów i krzewów

Barcelona

Opinie o praca przy sadzonkach kwiatów i krzewów

runing

Słyszałem , że w firmię kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się tutaj nauczyłem. Może rzeczywiście praca przy sadzonkach kwiatów i krzewów nie jest czymś rozwijającym ale to praca jak każda inna

longer23

a jak dzwoniliście to mowil ze dla ilu osob jest praca ? mowil ze 5 miejsc jest zajetych ?? i jeszcze trzy wolne ? bo nam mowil ze potzrebuje 6 ewentualnie jeszcze trzy my zajelismy 5 wiec chcialam sie dowiedziec czy poinformowal was o tym ze 5 jest juz zajetych , tak to jest duze ryzyko , ewentualnie mozna poszukac mieszkania na wlasna reke , dziekuje ze ktos sie odezwal i prosze o odpowiedz :) pozdrawiam

gość

Witamy,My również mieliśmy jechać, ale zrezygnowaliśmy ponieważ nie będziemy płacić w ciemno parę set euro za mieszkanie ,skoro on może zapłacić dwa razy większą kaucje to równie dobrze mógł by zapłacić za to mieszkanie...szkoda bo praca mogła by być nawet fajna, lecz za duże ryzyko:((((((((

longer23

Czy ktos wie na temat tej oferty ? praca w w barcelonie przy sadzonkach kwiatów i krzewów, praca sie ponoc zaczyna od 7 listopada , koles twierdzi ze mieszkanie on szuka za niska cene ale potem sie okazuje ze trzeba wysoka kaucje przesłac na konto , miejsce pracy to jardineria vivaldi , jesli ktos cos wie na ten temat prosze pisac !

Zostaw opinię o praca przy sadzonkach kwiatów i krzewów - Barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie praca przy sadzonkach kwiatów i krzewów