west fleisch

Lübbecke

Opinie o west fleisch

Racibórz

Witam...Pracowalem w tej firmie i niepolecam jej nikomu...[usunięte przez moderatora]. i jego [usunięte przez moderatora] to prostaki a uwazaja sie za bogow firmy!!mieszkania nawet oki. Zapewne chcielibyscie znac opnie na temat pracy przy miesie. Praca ciezka -fizyczna(dla ludzi ktorzy maja stalowe nerwy i psychike TERMINATORA)[usunięte przez moderatora] to czysty enerdowiec ktory traktuje ludzi jak zwierzeta a sam jest gruba ,tlusta niemiecka swinia!! Firma[usunięte przez moderatora]pracownikow ...przelewy nie sa w danym terminie....ucinaja godziny do swojej kieszeni!!pracowalem tam zaledwie tydzien.niektorzy pracownicy po jednym dniu pracy zjezdzali do Pl..

Zostaw opinię o west fleisch - Lübbecke

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie west fleisch