"TUR-TOM"

Łódź

Opinie o "TUR-TOM"

Aneta

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w "TUR-TOM"? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy? Jakie zmiany zaszły w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

ehe

Pewnie, że co rok jest wyższa @sumo, a tutaj nie jest tak xle, bo przecież zawsze jest szansa na to, że pojawią się jakieś premie do podstawy zarobków, bo potrafią odpowiednio doceniać swoihc pracowników.

viki

praca nie jest zła tylko zarobki kiepskie stawki sprzed 10 lat

kitka

Cieszę się że nie ma już w tur -tomie tej wstrętnej baby brygadzistki Mirki .Szefowie teraz sami sobie radzą ,a tamta łazila i pieniądze za darmo miała ,a zapytać się to łaskę robiła ,ze coś doradziła.Po prostu ulga że nie ma nieroba.

Ulcia

Z tego co widze co dzieje sie w Łodzi to jest jakis absurd.. można zarobić na serio grube pieniądze w Tur Tom'ie, a wielkim paniom szwaczkom się ciągle coś nie podoba i przechodzą do konkurencji, a pozniej placza ze 'szef ich nie wyplacil'. wielki lament. ogarnijcie sie ;/ popracujcie miesiac, dwa, zamiast przychodzic na dwa dni do pracy, a dopiero pozniej placzcie ze jest zle. Pracuje w tej firmie ponad 10 lat i to nie do pojęcia ile osob sie przewinęlo, bo zawsze mialy jakiegos focha ;/ wkurwia mnie takie zachowanie. PRACUJ, a zostaniesz wynagrodzony, taka moja opinia.

kika

To wróć do firmy ,szefostwo napewno cie przyjmie,z tego co wiem to potrzebują ludzi do pracy i nie patrza że ktoś odszedł.

szwaczka

teraz zaluje ze odeszlam z tej firmy przynajmniej mozna bylo zarobic i byla praca, nie to co teraz na srodmiesciu

Luzia

Pracowałam w wielu firmach jako szwaczka oraz pomoc (dziurki guziki prasowanie),moją ostatnią byl Konstantynow (niskie zarobki, szefa ciągle nie bylo, ogolny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z wynagrodzieniem - ciezki wzor bluzki za beznadziejne 4 zł) więc mam porównanie co do firmy Tur Tom. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, da się dogadać z szefem i praca przebiega w milej atmosferze

lux

jak komuś zależy na pracy to będzie pracować. Pracowałam w firmie Tur Tom kilka lat, później przeszłam na emeryturę i nie mam żadnych zastrzeżeń.. polecam koleżankom i innym.

Madzia

Ja na pracę nie narzekam i polecam.

Bet.

Ludzie w tym zakładzie nie są żadną pomyłką... Ktoś był zbyt leniwy, żeby pracować, więc miał spór z szefową produkcji. Innej opcji nie ma!! Ja firmę polecam, szefostwo spoko.

A. W.

Jak w każdej firmie są wzloty i upadki, koleżanki z pracy zawsze niezadowolone, obgadują się nawzajem, ale co do całej firmy nie mam nic. Szef idzie na rękę, szefowa nie wylicza co do złotówki a pensje zaokrągla co się rzadko zdarza w firmach, a pracowałam w wielu. Napiszę tak - jak ktoś chce pracować, to będzie pracować, bo w porównaniu do innych firm tutaj są duże zarobki jeśli ktoś nie jest LENIEM. Praca zawsze jest!!! Ja także polecam i nie rozumiem tej pani na samej górze. Być może chodzi o poprzednią szefową produkcji, ale ta która teraz jest nie gnoi nikogo i jeśli ktoś nie patrzy w okno przy maszynie, stara się i pracuje, jest skłonna do pomocy.

Panna

Miła atmosfera, dobre zarobki, pracodawcy bardzo kontaktowni. Pracowałam tam parę dobrych lat i mogę ze szczerym sercem polecić tą firmę. Sporo się pozmieniało, na lepsze. Polecam.

praca w tym zakładzie to pomyłka zazdrość zawiść gnojenie człowieka przez szefową produkcji

znajoma
@anonim 01.11.2011 20:10

Zacznij pracować zamiast się obijać, a przede wszystkim naucz się szyć, a dopiero później oceniaj ludzi.

Zostaw opinię o "TUR-TOM" - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "TUR-TOM"