4print, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe, Komis Okazja

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

4print, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe, Komis Okazja
3 9 6 1

Opinie o 4print, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe, Komis Okazja

gosc

Przestrzegam wszystkich szukających pracy, a także potencjalnych klientów przed Komisem Okazja. Nie życzę nikomu tam pracować ani niczego oddawać w komis. Ewentualnie szybko coś kupić albo od razu sprzedać, jeśli nie ma możliwości odwiedzenia innego komisu. Warunki pracy są straszne: w zimie brak ogrzewania, temperatura chyba 10 stopni, wszystko stare, poniszczone, karaluchy sobie biegają i po komisie i w "restauracji" obok komisu. Szef komisu bardzo lubi młode, naiwne i ładne dziewczyny, którym można robić pranie mózgu", proponować zbliżenia, namawiać do służbowych wyjazdów do Francji, aby potem je obmacywać(...). Sam natomiast jest obleśnym i żałosnym człowiekiem, który powinien być stateczny choćby ze względu na swój wiek. Każdy w jego ocenie jest oszustem i chce go okraść tymczasem to on okrada ludzi znajdując byle pretekst i nie płacąc im wynagrodzenia za ciężką niewolniczą pracę (6 dni w tygodniu po 10 godzin). Co do oddawania w komis to nie radzę tego robić. Powód jest prosty: umowa sporządzona na niekorzyść klienta, pozwalająca obracać pieniędzmi deponenta a także fałszować ceny przedmiotów na swoją korzyść. Pracujący spotkają się z: chamstwem, poniżaniem w obecności osób trzecich, wyzwiskami, molestowaniem werbalnym i nie tylko, "praniem mózgu", oskarżeniem o kradzież, psychozę i pijaństwo (to naprawdę ciekawe) nie płaceniem pensji, zimnem, karaluchami, stertą papierów wszędzie gdzie tylko się zajrzy, podpisywaniem weksli służących później do szantażu, namawianiem do robienia wszystkiego, co chce szef (przykład jeden z wielu: odrabianie lekcji jego dzieci), Jest wiele komisów w Warszawie, dlatego nie trzeba się męczyć w "Okazji". Jeśli i Was spotkało tam coś złego piszcie na [usunięte przez moderatora] Odpowiem na każdego maila.

Zostaw opinię o 4print, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe, Komis Okazja - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4print, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe, Komis Okazja