HOTEL RESTAURACJA "DELICJUSZ" SADŁOCHA SPÓŁKA JAWNA

Rosnówko

Opinie o HOTEL RESTAURACJA "DELICJUSZ" SADŁOCHA SPÓŁKA JAWNA

MIESZKAŃCY ROSNÓWKA

HOTEL ZAŚMIECA HAŁASEM SPOKÓJ MIESZKAŃCÓW WSI ROSNÓWKO ORAZ JAK I WIELKOPOLSKIEGO PARKU NARODOWYEGO.W KAŻDYM PRZYPADKU INTERWENIUJE POLICJA .ODRADZAM KORZYSTANIE Z TZW BIESIAD Z MUZYKA PRZY OGNISKU, CHYBA ŻE KTOŚ LUBI UTARCZKI Z POLICJA I MIESZKAŃCAMI. NIE MOŻNA SZANOWAĆ GOŚCI PRZY BRAKU POSZANOWANIA DLA INNYCH LUDZI!!!!!!!!!!

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o HOTEL RESTAURACJA "DELICJUSZ" SADŁOCHA SPÓŁKA JAWNA - Rosnówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL RESTAURACJA "DELICJUSZ" SADŁOCHA SPÓŁKA JAWNA