Nkt cable

Warszowice

Opinie o Nkt cable

Praca na magazynie: Wypłaty marne, za miesiąc pracy 1200 Miedź co dziennie przyjeżdża po 24 tony, wartość około 500 000zł a wypłacają ci na miesiąc jedną milionową część. Zatrudnienie przez agencje. Pan Kierownik wiecznie uśmiechnięty, po rozmowie gdy mu zwróciłem uwagę na wypłatę, z pierwszej 1165, postarał się i 1244, aż 79zł więcej. Gdy po raz drugi mnie zwalniał, z powodu cięcia etatów, nawet się nie pofatygował, wysłał swojego brygadzistę. Ogólnie rzecz biorąc, po drugim podejściu do tej firmy-odradzam

Zostaw opinię o Nkt cable - Warszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nkt cable