POL-AM-PACK

Opinie o POL-AM-PACK

Boski

Zastanówcie się 100 razy zanim przyjdziecie tu Tam pracować.

milo
@Boski 23.06.2016 01:35

Boski dlaczego właśnie złożyłem CV pozdrawiam

Zostaw opinię o POL-AM-PACK - Brzesko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-AM-PACK