Alderney Construction Ltd

London

Opinie o Alderney Construction Ltd

snajper

Firma budowlana zatrudni pracownikow do pracy w Wielkiej Brytani zarejestrowanych na terenie UK jako self-employer.Zainteresowanych malarzy, plytkarzy, hydraulikow, stolarzy i pomocnikow prosimy o kontakt( usunięte przez administratora )br /> Firma posiada telefony stacjonarne zaczynające sie od 020... wiec czemu ktos podaje tylko komórkę ? Podszywają sie pod firmę i wyłudzają pieniądze oferując mieszkanie. Uważajcie.

Zostaw opinię o Alderney Construction Ltd - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alderney Construction Ltd