Pork Farms Limited Riverside

Nottingham

Opinie o Pork Farms Limited Riverside

Meggy

Pracuję tam, w Shaftesbury, szkockie jaja dosłownie. Praca jak praca, może ciężka, zależy od działu i ilości pracy, jak chyba wszędzie, gdzie tyczy się jedzenia. Pracuję tam przez agencję South West z Bournemouth. Dojazd z Bournemouth zajmuje ok 50 minut i to jest też pewnego rodzaju minus tej pracy. Minusów jest więcej, ale jeżeli nie ma się pracy, to ta może uratować tyłek. narzekać można zarówno i na pracę, i na ludzi (czyt. Polaków którzy stawiają się i myslą, że są najlepsi) Ogólnie jest [usunięte przez moderatora], ale może być!

Zostaw opinię o Pork Farms Limited Riverside - Nottingham

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pork Farms Limited Riverside