RANCZO PIZZA

Bydgoszcz

Opinie o RANCZO PIZZA

ania

Ja polecam pizze w restauracji, nawet na dowóz zawsze słownie i pizza jest jeszcze ciepła :)

Klent

Byłam ostatnio gościem w Ranczo pizza i żadnego brudu nie dostrzegłam, a pizza bardzo dobra, ogrom składników. Na pewno nikt nie oszczędza na klientach.

ello

może kiedyś tak było, ale teraz jest brzydko brudno ponuro pizza do bani i to kazdy klient tak powie Pozdrawiam

Martyna Cygańska

GODNA POLECENIA!! Pizzeria w Fordonie : bardzo duży lokal ok. 250m. plac zabaw dla dzieci... organizowane imprezy... urodzinki dla dzieci, komunie, chrzciny... Mozna rowniez zrobic rezerwacje lokalu calego... Jedzie fantastyczne... pizza pyszna, sosy pyszne, sałatki, są tam de volaye, melba(mieso z brzoskwinia) rozne hamburgery, salatka grecka... PYSZNA KAWA LA WAZZA.... LATE MACHIATO... Z LIKIERAMI PRZEROZNYMI mozna rowniez zjesc tam gorace zypy, zur w chlebie... np ;) przepyszny.... zestawy dla dzieci.... wystroj jest zmieniany na kazda okacje, walentynki, halloween, jesien, zima, lato wiasna kazda pora roku ma swoj urok w tej restauracji... POLECAM POZDRAWIAM

Zostaw opinię o RANCZO PIZZA - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RANCZO PIZZA