Telefoniczna Agencja Informacyjna

Opinie o Telefoniczna Agencja Informacyjna

sandra - 2009-08-17 09:44:06 Czy ktoś pracował w roli konsultanta? znam kogos kto pracowal tam jako konsultant, bardzo fajna praca, tyle ze jak cie ucieszy 900zł netto.. w ogola praca w tym zakładzie pracy to dla ..krótko mowiąc nieudacznikow

sandra

Czy ktoś pracował w roli konsultanta?

Zostaw opinię o Telefoniczna Agencja Informacyjna - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telefoniczna Agencja Informacyjna