Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Magik

Zresztą, każdy jest kowalem swojego losu. Jestem byłym pracownikiem tejże firmy i połowa z 6 m-cy była możliwa, potem to już nie wiedziałam co robić z wolnym czasem.

Magik

Kazdego tam przyjmą, jak chcesz zarobić wybierz inne biuro i inną pracę

ZAINTERESOWANY
@Magik

dzięki za odp... to aż tak tragicznie tam jest????

wasiu
@Magik

jedziemy z tym biurem do pracy, jeżeli ktoś wybiera się badź był prosimy o kontakt wasiu005@wp.pl

ZAINTERESOWANY

Witam mam pytanie odnośnie firmy Flex wybieram się z partnerką w lutym i chciał bym zasięgnąć informacji na temat godzin pracy,wypłat jak i warunków mieszkaniowych. prosił bym o rzetelną odpowiedz szczególnie osób które aktualnie tam przebywają. z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

superman

a ja powiem tak jesli kogos zadowala 150 euro za 40 godzin pracy to prosze bardzo , ja pracowalem w tej firmie 4 lata temu i nie bylo zadnego smiesznego flexa tylko pracowalismy przez van oerst , i za 40 godzin pracy wyciagalismy po 250 euro a zawsze mielismy wiecej niz 40godzin pracy , nic nie placilismy za dojazd i za jakies smieszne obiady ,(usunięte przez administratora)

patola

te biuro to wielkie jedno nieporozumienie, pani z biura non stop obiecuje ze wyjazd bedzie w najblizsza sobote i tak w kółko od 4 tygodni i co do czego przychodzi to nie ma zadnych wyjazdów

ZygmuntHajzer1piętro

Witam. Pracowałem w firmie 3 miesiące, niestety zarobki nie są satysfakcjonujące. W momencie, gdy się przyjeżdża godzin jest sporo, niestety z czasem zarobki się obniżają, godzin jest coraz mniej. Pierwszy okres, do miesiąca czasu da się zarobić, niestety później jest coraz gorzej na rzecz nowych pracowników. W hotelu Tivoli są obowiązkowe obiady, których często nie da się zjeść, czasem są dobre ale wtedy stoi się w kolejce pół godzinnej i na końcu okazuje się, że nic już nie ma ;) Nawet jeśli się na nie nie zdąży, zabraknie to i tak trzeba za nie płacić. Potwierdzam informację kolegi z 2 piętra o pani Halinie, najlepiej trzymajcie się od niej z daleka! straszna kobieta! bez kija nie podchodź! Ale ogólnie sama praca jest spoko, pakowanie i ważenie warzyw, kobiety nie muszą się wysilać bo boksy dźwigają panowie. Pokoje też są fajne ale dla par, samemu zależy na kogo się trafi. Powodzenia ;)

alizze

ja jadę drugiego lutego 886363233

prawdziwa

Jedzie ktoś 2 lutego? Jak coś kontakt (usunięte przez administratora)

KASIA

Po co tam jedziesz, jak tam nie ma pracy :)

kropki
@KASIA

byliśmy w tej firmie trzy razy,nie narzekamy bo zawsze można trafić gorzej i zanim pojechaliśmy do flexa mielismy różne przygody,jak ktoś nie jęczy,nie kłóci się z panem (usunięte przez administratora),nie wymyśla,że chce pracować tylko z drugą połową to nie ma zle i wiemy że dalej są tam osoby ,które poznaliśmy jak firma powstała a to o czymś świadczy.Dodam,że my nie należymy do rodziny pana (usunięte przez administratora),jesteśmy zwykłymi pracownikami.

@kropki

a jak jest tam z obiadami? jezeli nie chcesz to i tak odciagna za obiady czy jak?

abcd
@p

oczywiście ze odciągaja, to normalne. nawet nie musisz ich jeśc a ci odciągną

@abcd

To nie warto tam chyba jechac...

p

ktos jedzie teraz w ten weekend do pracy?

wally

mam obawy co do wyjazdu po tym jak przeczytalam te opinie .....

mariusz

Mysle ze bez problemu na kazdym zakladzie pracy sa Polacy brygadzisci itp

poprawny

to ja juz nwm co myslec o tej firmie...;/ a powiedzcie mi jak tam jest z jezykiem, czy osoba kaleczaca strasznie angielski poradzilaby sobie?

mariusz

powiem ci tak my z dziewczyna bylismy 2 tyg przed swietami i bylo ok godz jako takie sama praca nie wymagala duzych umiejetnisci i wysilku napewno nie jest to najgorsza agencja kase wyplacili nam co do grosza.

Ewelina

Mam pytanie co do tej firmy??? wyjezdzam niedlugo i powiedzcie mi czy naprawde tam tak jest jak wszyscy pisza?

mariusz

w sumie to racja rewelacji nie ma sa plusy i minusy z tego co slyszalem to faktycznie godzin teraz nie ma kolega ma racje we dwoje to jeszcze spoko bo jak nie jedno to drugie nadrabi z kasa.

siostry

Hey wraz z kolezanka mamy jechac do pracy przez ta firmę i po przeczytaniu komentarzy troszke sie obawiamy.Bardzo proszę piszcie na gg 6937203

gosc.

nie wyjezdzajcie tam. nie ma sensu (usunięte przez administratora) jakich malo.

romek16

Witam.Mam z dziewczyną jechać tam do pracy w piątek?jedzie ktoś?Pani z Olsztyna zapewnia że jest dobrze,czasy się zmieniły.

mariusz

powiem Wam tak firma nie jest zla w porownaniu do innych bylem z dziewczyna i zmenilismy byla to zla decyzja mozna trafic duzo gorzej jesli masz motywacje i checi do pracy Flex jest ok no jesli przyjechales do nl w innych celach to miej pretensje do siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.