Zakład Włókienniczy"Poltex"

Toruń

Opinie o Zakład Włókienniczy"Poltex"

life

stawka godzinowa niższa od najniższej krajowej, pełno nadgodzin ,nawet w niedzielę, zimą tak zimno, że w rękawiczkach panie szyją, nowi i sezonowi nie dostają umów o pracę, nie dają nic [odzieży, obuwia, ekwiwalentu za pranie, przeszkoleń bhp itp] brygadzistka Dor..a.wymagająca od wszystkich tylko nie od siebie,potrafi godzinami gadać z szefową.Jak nie ma właściciela, drze japę na ludzi jak na bydlo, beka podczas śniadań i brak jej ogłady[jak można kogoś takiego zatrudnić do kontroli nad ludźmi ?!]edyna kompetentna osoba tam, to szefowa,pani Wio...a zdrówka życzę:)

Zostaw opinię o Zakład Włókienniczy"Poltex" - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Włókienniczy"Poltex"