Wojt-mix

Szydłowiec

Opinie o Wojt-mix

wodzi

Może nie każdy był w ten sam sposób traktowany, chociaż nie jestem zwolennikiem posiadania pupilków w pracy, bo zwykle kończy się to straszliwymi w skutkach podziałami. Jeżeli firma chce osiągnąć naprawdę dobre rezultaty to w pierwszej kolejności musi zadbać o dobrą atmosferę między pracownikami, a potem odpowiednio można ich modelować.

Witam. Nie rozumiem poprzedniego wpisu. Przekładałem 8 aut w tej firmie i dla mnie wszystko super. Dokładnie i sensownie. Ja POLECAM !!!

ja28

Witajcie, właściciel [usunięte przez moderatora], chce się dorobić na kłamstwie, oszukuje i zmienia decyzję tak żeby mu było wygodnie, nie polecam tej firmy, typowy podwórkowy cwaniaczek!!!!

Zostaw opinię o Wojt-mix - Szydłowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojt-mix