mobel montage mobius

Naunhof

Opinie o mobel montage mobius

ANONIM NIE CHCEM PROBLEMOW

TO CHLOPAK UWIERZ.... HAHAHAHA JAKIE ZMIANY..... W MMM SIE ( usunięte przez administratora )OD RANA OHNE ENDE ..... A SKLEP ZAMYKAJA O 19 ZALEZY CZY ROLLER CZY POCO. A ROZLICZASZ SIE DNIA NASTEPNEGO

maciejowiec napisałeś że pracowałeś od 7 do 21. Chciałem zapytać się czy w takich godzinach był otwarty sklep czy ty poprostu pracowałeś 14 godzin? A jeśli to drugie to dlaczego? Pytam się bo mam umówioną rozmowę w mobel montage mobius

lego
@anonim 24.05.2013 17:38

nie sądze aby pracował na dwie zmiany na raz . bez przesady

Anonim
@anonim 24.05.2013 17:38

Wyglada to tak, ze zajezdzasz na magazyn, ladujesz paczki i lecisz. Czasami jest tak ze masz 9 klientow i 5 km miedzy, a czasami 15 i masz montazyki. Lozko, szafa, wielka szafa, cokolwiek. I 50 km miedzy klientami. Robote konczysz jak masz pake pusta. 42h tygodniowo w umowie, w realu 60. Zeit konto na 30h. Nigdy tego nikt nie widzial. Jak trza piniedzy to spoko. Jak lubisz byc ruchany w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kazdym kroku to ok.

Zostaw opinię o mobel montage mobius - Naunhof

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mobel montage mobius