Center-plus

Center-plus

Opinie o Center-plus

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

@Czarek, na stronie internetowej Center-plus nie widziałam zakładki z ofertami pracy. Jednak jest tam zakładka kontakt, gdzie można znaleźć formularz kontaktowy. Moim zdaniem warto jest się skontaktować z firmą przez ten formularz i zapytać, czy są aktualne oferty pracy. Ewentualnie warto jest podejść osobiście do siedziby firmy i zapytać. Jeśli już aplikowałeś do firmy to podziel się na forum, czy już byłeś na rozmowie o pracę oraz jaki jest jej rezultat.

Czarek

Czy firma potrzebuje fachowców?

Tygrys

Dostałeś umowę a w niej warunki zatrudnienia ,tak .Jak za mało płacili i coś Ci się nie podobało to po co podpisałeś ? Zapłacono ci za nadgodziny ,dostałeś premię zgodną z umową jak widzę z twojego wpisu mimo ze była uznaniowa i mogli jej nie wypłacić. To na co Ty w zasadzie narzekasz.

byłam tam
@pracownik 12.02.2018 11:24

...jak jest się żoną szefa, to faktycznie z niczym nie ma problemu...

Wiesz jak wyglądają zarobki w Center-plus? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Grzegorz
@Administrator 06.02.2018 10:23

Na magazynie najniższa krajowa na umowie o pracę + premie

Misiek

Radzę też dokładnie omówić warunki przed podpisaniem umowy. Rozbijają umówioną pensje na podstawę i premię, zapominają o tym wspomnieć na rozmowie i "przypomina" im się dopiero przy podpisaniu umowy. A premia jest uznaniowa...

Misiek
@Tygrys 30.11.2017 12:18

Zgadzam się, płacą w terminie i za nadgodziny. Te drugie można też odebrać jak się dogada. Premia przeważnie do 10-ego, często wczesniej. Tylko do informowania o podstawie i premii przy podpisaniu umowy się czepialem. Warto omówić na rozmowie bo zdarza im się o tym nie powiedzieć. Poza tym nadgodziny są platne z podstawy więc to dość istotna sprawa i dobrze mieć jasność sytuacji na początku.

Joanna

piszesz, że ludzie sami odchodzą. Duża jest skala rotacji? Ile osób odeszło z firmy w ostatnim czasie?@byłam tam

Dan
@Joanna 11.07.2017 15:02

W ostatnim kwartale odeszło z 4 osoby, 3 z biura i 1 z magazynu. Szefostwo niereformowalne.

Bartosz

Czy cos zmieniło się w firmie? Jest jakaś poprawa?

Joanna

@qwerty098dalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia. Co w ostatnim czasie zmieniło się w firmie?

Iwona

Ja napisze z drugiej strony trochę. Byliśmy przez wiele lat dostawca do firmy center plus. Bardzo bliski kontakt nue tylko z samym właścicielem ale i pracownikami . Świetny zespół! Niwoczesny, otwarty na nowości właściciel , lojalny , z duża wiedza na temat DIY, rynku i jego ekonomii . Świetny kontakt z pracownikami co widziałam przy okazji częstych spotkań, rozmów itp . Świetna firma . Czego żałuje, to tego ze juz razem nue współpracujemy . I to nie z winy CP tylko niestety cześciowo problemy na rynku i jak i złe posunięcia z naszej strony . Obsługujemy ponad 100 krajów na świecie , ake CP należał do naszych ulubionych partnerów . Atmosfera, życzliwość , profesjonalizm - Nie wierze w te niefajne opinie - tym bardziej ze pracujemy teraz z byłym pracownikiem CP , który w dalszej chwili chwali swoją stara firmę i jej szefa. CP zespół plus właściciel : pustka z plusem

ula

Fakturzysta /-ka Asystent /-ka do biura jest u nich potrzebna jeśli chodzi o te nowe oferty pracy i wydaje mi się, ze jest to naparwde rozwojowa praca, bo masz premie uzależnione od tego co robisz, a niezależnie od stanowiska masz jakieś inne benefity.

qwerty098

W firmie jest bardzo duża rotacja, oczywiscie nie na wszystkich stanowiskach ( magazyn i ph sa ok). Odnosnie wpisow uzytkownika kolo. Oswietlenie temperatura itp cala prawda. Dłuzej niz rok nie da rady przepracowac w tej firmie. Cały czas poszukuja na 3 stanowiska import, export, telemarketing tylko pod nazwą drugiej firmy zarejestrowanej pod tym samym adresem ARTAMO.

Ala

Byłam na spotkaniu o prace i firma robi dobre wrażenie. Bardzo miła pani ale też dość trudne i szczegółowe pytania. Nie wiem czy coś z tego będzie

mm

Zatrudnij się tam i po roku (w najlepszym przypadku) wystaw opinię. Pozdrawiam

kurde

Kurde, nie wiem ocb, normalna firma, normalni ludzie, a to, że szef nadzoruje pracę jest również normalne, bo wszędzie tak jest lol. Ja nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby się wkurzać na to, że trzeba robić w pracy lol, no ludzie, toż to rzecz również normalna. Firmę polecam, a dzięki temu forum przynajmniej nastąpi selekcja pracowników, bo kto mądry ten opinie pominie i zwyczajnie się zatrudni.

CP

KOŁO robił wpisy pod różnymi nickami a teraz we wpisie z 22.05 robi podsumowanie już jako KOŁO. WITEK to znowu KOLO i nastepna seria wpisów pod nowymi nickami

kolo

Witam, widze że po moim wpisie z przed kilku miesięcy wiele osób odważyło się wreszcie napisać swoje odczucia co do firmy CP, i widze że nie jestem odosobniony w swoich opiniach.Nie bójmy się szczerze wydawać swoich opinii jeżeli pracodawca nie jest w porządku a w firmie źle się działo.

KOTKA

SKORO TAKA DOBRA FIRMA TO DLACZEGO ZREZYGNOWAŁEŚ JA PRACOWAŁAM W FIRMIE I PODZIELAM ZDANIE INNYCH,(usunięte przez administratora)POZDRAWIAM

F11

Pracowałam w Center-Plus przez wiele lat i rzeczywiście widać że ktoś tu robi złośliwe wpisy. Pracodawca bardzo fair i daleki od tego aby kierowac firmą na zasadzie złego czy dobrego humoru Zwyczajne bzdury od mało profesjonalnych osób co widać po prostej stylistyce zdań Wpisy merytorycznie nie wnoszą nic istotnego i wyraźnie maja podwazyc dobre imię firmy Internet niestety daje takim hejterom swobodę wpisów.

ruda

pisaliście wcześniej o jakich większych zwolnieniach w Center-plus, czy w takim razie oznacza to może więcej wolnych do wzięcia miejsc pracy? o i by bardzo chcialbym wiedzieć z jakiego powodu były to mniej wiecej zwolnienia, wolę wiedzieć wszystko o kondycji pracodawcy zanim sie podejmę u niego zatrudnienia

CP

Witam - KOLO odczekał i mamy nowy genialny wpis pod nickiem KAZIMIERUK Bez komentarza. CP

CP

Witam, "ra" a inaczej KOŁO stworzył nowy wpis jak powyżej. Były nicki: kolo , Lolo , m.. qwerty , vrt5 z wpisami co kilka godzin i wszystkie w 100% zgadzały się z KOLO ( administrator wykasował ). Jak widać "ra" tez zgadza się z KOLO i robi nawet analizy. Wszystko szyte grubymi nićmi . Pozdrawiam CP

ra

Dziwnym jest fakt że wszyscy "zwolnieni" pracownicy podtrzymuja opinię natomiast ilu tych zwonionych pracowników było to już zupełnie inna rzecz (wielu wielu wielu). Ocena CP (3 gwiazdki na 6 przy 60-sięciu ponad głosach) wskazuje na to, że problemy istnieja, natomiast oceny już tak łatwo nie da się sfałszować - jak twierdzenie np., że robi to ta sama osoba po innym Nickiem z tego samego IP. Fajnie że praca jest, ale byłaby o wiele lepsza gdyby dyrektor pozwolił błyszczeć utalentowanym pracownikom - wyszkolonym w swoim fachu.

CP

Witam ponownie, nie wykluczam ze pytanie "vrt5" jest wpisem od "koło" który tworzy pytania tylko po to żeby zaraz wpisać negatywna wypowiedz, oczywiście pod innym nickiem.

CP

Witam, obslugujemy wymagających klientów jak OBI, LEROY MERLIN, AUCHAN itp. i jest oczywiste ze wymaga to dobrej organizacji i wysokich kwalifikacji personelu. Innymi słowy jesteśmy profesjonalnym podmiotem i każdy pracownik dający wkład w rozwój firmy jest doceniony a jego wynagrodzenie jest oparte na systemie premii i bonusow zależnych od obrotów firmy. Zdarzały sie oczywiście takie osoby jak "koło" postrzegajace prace jako " nic nie robienie " które nie rozumialy wymagań bardzo konkurencyjnego rynku na ktorym dzialamy. Takim osoba niestety byliśmy zmuszeni podziekowac. Pozdrawiam

CP

Witam, zajmuje się rekrutacja w firmie CP. Osoba pod nickiem „ kolo’’ to nasz były pracownik który otrzymał wypowiedzenie z pracy. Przypuszczalnie znowu mu podziękowano i ponownie żali się nad swoim losem, oczerniając firmy w których kiedyś pracował. Robi wpisy pod różnymi nickami, najczęściej w krótkich odstępach czasowych.

byłam tam
@BC 21.04.2017 07:35

BC KOLO pisze prawdę, a Ty jak chcesz to zatrudnij się i napisz opinię. Tylko koniecznie przepracuj zimę to zobaczysz jakie są temperatury w firmie i jakie oświetlenie, a przede wszystkim traktowanie pracownika. (usunięte przez administratora)

CP

W ostatnim okresie uaktywnił się zwolniony przez nas pracownik Zaraz po zwolnieniu wpisywał negatywne opinie pod różnymi Nickami Jako ze oczerniał firmę opinie usunięto W dniu 9.12.2014 nagle 3 osoby pod 3-ma Nickami wpisały negatywne opinie w ciągu kilku godzin Sprawdziliśmy z administratorem – był to ten sam adres IP. Wiadomo – ta sama osoba pod różnymi Nickami. CP.

Oferty Pracy

Specjalista do działu EXPORT Center-plus 2014-11-19 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie)   Firma handlowa zatrudni osobę na stanowisko:   Specjalista do działu EXPORT Miejsce pracy: Warszawa   Wymagania: Dobra znajomośc j. rosyjskiego i agngielskiego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadniń exportowych komunikatywność oraz wysoka kultura osobista dobra znajomość MS office, mile widziana znajomość j. niemi

Marta

Kilka dni temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i wydaję się że szukają ludzi z pełnymi kwalifikacjami Jeszcze nie zacząles pracować a już się martwisz o wyższe stanowisko ?

Wojtek

Widzę, że wiele się zmieniło!

Zostaw opinię o Center-plus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Center-plus