kier.kefirka

Oświęcim

Opinie o kier.kefirka

wykorzystana

kier,sklepu kefirek to;niezorganizowana,nic nieumiejaca,wyslugujaca sie pracownikami rolniczka wiecznie chora ,zmeczona po 2dniach pracy,prowadzaca (usunięte przez moderatora)wsrod pracownikow,myslaca tylko o sobie i swojej premi.Droga Dyrekcjo wiem ze miescicie sie w Krakowie i nie macie pojecia co sie dzieje ale zeby wasz sklep niesplajtowal przydalaby sie szybka zmiana kierownika sklepu.BYLA PRACOWNICA /pracownicy milcza bo boja sie o prace/

Zostaw opinię o kier.kefirka - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kier.kefirka