InC Praca

Opinie o InC Praca

Justa

Pracowałam w Leroy Merlin odradzam zabrali mi 900zl z wypłaty caly miesiąc pracowałam I zostalo mi 800, odradzam wszystkim!!!!!

Kross

Zlecenie skrócone z 8 h na niecale 5 h bez uprzedzenia.oszustwo

Doświadczony

Pracuję u nich od dłuższego czasu. Nie ma żadnych problemów. Trzeba po prostu pamiętać o wysłaniu raportu godzinowego i zatwierdzeniu rachunku. W Warszawie zawsze u nich można dostać pracę, przyzwoite stawki. Polecam

Początkująca

Witam, Jutro idę pierwszy raz i szczerze mówiąc jestem rozczarowana waszymi opiniami ale potrzebuję trochę gotówki więc nie mam wyjścia jak tylko spróbować :( ale mam pytanie bo piszecie że nie wypłacają w terminie a rozumiem że zrobiliście wszystko czyli zatwierdziliście ten rachunek między 15-26 dniem kolejnego miesiąca? I przesłaliście ten raport (i tu trochę mam niejasności bo w regulaminie jest do 2 dnia kolejnego miesiąca a Pani Aneta - z biura gdzie podpisywałam umowę przy ul. Żwirki i Wióry powiedziała że do 3 dnia kolejnego miesiąca niby jeden dzień ale może dużo zmienić )? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedz :) Pozdrawiam

emogirl

Oszukują ludzi na każdym kroku. Absolutnie odradzam.

Siema nie polecam firmy inc, Robią każdego w kija, Ukraińcy pracują za pół darmo,Oszukują na godzinach i na płatnościach trzeba się ciągle o coś upominać nie warte polecenia pozdrawiam

Jaga

Najbardziej mnie zdziwiło, jak czytałam regulamin, a czytam regulaminy tych agencji, bo różne dziwne opłaty pobierają. I INCpraca przesadza z tymi opłatami, za wszystko sobie liczą, niedługo i zapisanie się do nich będzie płatne, choć złotówkę, ale. Miałam iść na wykładanie towaru w Biedronce, ale po tym co czytam tu i przeczytałam w regulaminie odechciało mi się

InCPraca.pl
@Jaga 28.04.2017, 19:50

Proszę o kontakt telefoniczny lub email, a chętnie udzielimy Panu informacji wyjaśniających. Nie pobieramy żadnych opłat za przystąpienie do zlecenia, rozliczenie itd. InCPraca.pl

Sylwia

Witam wiecie może o której mogę spodziewać się pieniążków z firmy incpraca?

Ows

NIestety nie polecam pracy w tej firmie. Strasznie długo zwlekają z wypłacaniem wynagrodzenia. W regulaminie jest napisane ze za prace w grudniu wypłate można otrzymać do 30 dni następnego miesiąca aktualnie jest 24 styczeń a ja nadal czekam na wypłate za praca do 31 grudnia :( :(

Bbb
@Ows 24.01.2017, 21:40

No i gdzie logika?...

Sylwia
@Ows 24.01.2017, 21:40

Ja również czekam dzwoniłam do nich powiedzieli że 31 stycznia pieniądze powinnam mieć na koncie Ale nadal nic nie mam

michałowska

Serdecznie odradzam byłam na inwentaryzacji w sklepie "Piotr i Paweł" 2 stycznia załoga w sklepie niemiła niepomocna obojętna patrząca z góry na osoby nowo przybyłe. W mailu były napisane godziny pracy od 21.00-5.00 poszłam do kierownika tego sklepu z informacją że już kończę to było wielkie niezadowolenie bo inwentaryzacja się jeszcze nie zakończyła olałam to i wyszłam bo później miałam spotkanie rekrutacyjne na którym bardziej mi zależało. Przed inwentaryzacją smsy telefony czy na pewno będziesz po zleceniu cisza.... Odpowiedź na maila żeby się zalogować w zakładce i sprawdzać Turboportfel nie liczę już na pieniądze od nich po przeczytanych opiniach . Inwentaryzacja na której byłam 2 stycznia była zarazem pierwszą i ostatnią. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą podobnie jak i przed firmą Job!

Oszukany

Nie polecam nikomu. Dają zlecenia wszystko ok a po wykonaniu pracy nie płacą, nie odbierają telefonów, składają winę na osobę pracująca, ze nie mają zapisanych godzin pracy i nie mogą wypłacić konkretnej sumy. Oczywiście wszystko przy nas było zapisane. Potem szukają kolejnych wymówek obiecują za miesiąc i kontakt sie urywa. Pieniędzy jak nie było tak nie ma od roku. OSZUŚCI SZUKAJĄCY DARMOWEJ SIŁY ROBOCZEJ. Zrobią z was frajerów, nie radzę nawet próbować i omijać z daleka, szczególnie inwentaryzacje .

Mateusz z Łodzi

a ja wszystko dostaje w terminie, chociaż jestem z Łodzi i nigdy na oczy nie widziałem ich :)

Patryk

Oszukują w sprawie wypłat, przeciągają je oraz zaniżają, pracownicy dostają różne wypłaty mimo tej samej stawki. Ciężko się skontaktować, ciągle do kogoś odsyłają lub mówią że ktoś oddzwoni a tak się nie staje. Pracowałem przez inne biuro i nie było takich problemów. Komentarze w internecie mówią same za siebie. Nie polecam tej firmy. Wykorzystują także dane osobowe. Uważać na nich !!!!

Korczak
@Patryk 12.12.2016, 18:02

Jak można pisać takie oszczerstwa nie mając ani podstawowej wiedzy ani dowodów?! Rozumiem, że przez to, że jesteśmy anonimowi w sieci. Tak racja: stawki netto (czyli na rękę) są róże mimo że brutto proponują takie samo. Ale dlaczego? bo oszukują! a może chodzi o zapisy w polskim prawie, że od osób bezrobotnych należy odprowadzić wszystkie składki? (zus, emerytalne, rentowe, zdrowotne...) a np. za studenta nie. W związku z tym student na rękę ostanie więcej. Czyli kto tu oszukuje?! Rozumiem, że masz Patryku dowody na to, że wykorzystują dane osobowe do innych celów niż w regulaminie? Bo to jest już poważne oskarżenia. A jeśli to robią to trzeba to zgłosić na odpowiednie służby...

Kasica

Zostałam oszukana generalnie. Jechałam do pracy ponad 50 km po czym dowiaduje się, że praca jest nieaktualna i nikt mnie niestety o tym nie poinformował. Nie polecam!

Bandi48

Czekam na wypłate już 2 miesiące i dalej echo nie polecam tej firmy

Marta

Wyjątkowo( usunięte przez administratora ) firma. Pracowałam na początku października, a do dzisiaj nie mam pieniędzy. Według umowy powinnam dostać pieniądze do końca następnego miesiąca. Dzisiaj jest ostatni dzień, a pieniędzy nie ma. Ludzie tam pracujący nie potrafią odpowiadać na pytania, właściwie nic nie wiedzą. Według prawa wypłata powinna być wypłacona najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca. Wypłatę też źle wyliczyli, zmienili dopiero po kilku moich interwencjach w tej sprawie. Nie polecam.

KR

Zrobilem wszystko jak w regulaminie, pieniedzy nie dostałem, zlecenie widnieje jako nie zatwierdzone czy cos takiego, na mail brak odpowiedzi, raport wyslany zaraz ponad miesiac temu. O ile wiem ze pieniądze teoretycznie za październik przychodzą chyba dopiero w grudniu to gorzej martwi brak odpowiwdzi i jakiejkolwiek reakcji na wyslany raport, a koniec miesiaca sie zbliza. Niestety chyba podziekuje za współpracę i raczej nikomu nie polecę, bo mialem okazje zobaczyc jak działają inne agencje. Ta agencja prosperuje chyba tylko dzieki aktywności w internecie i telefonicznej, niestety nie w kwestii obsługi osob juz pracujących, tylko w kwestii wyszukiwania nowych pracownikow lub proponowania kolejnych zleceń.

KR
@KR 28.11.2016, 07:20

Jeszcze kilka słów. Jedyne co jeszcze funkcjonuje w miare to platnosci zaraz po zleceniu. Z tym, ze stawki takie sobie, plus jakas wydumana opłata za obsługę platnosci cos chyba koło 2-3zl. Co do tego że jest mniej godzin niz było umowione to nie wina agencji i zdarza się wszędzie.

Adaś

Jak się robi na tych biedronkach ? W miarę spoko, czy kierownicy to ss mani ? Można sobie na papierosa wyjść z raz na godzinke ?

biedrona skarbona
@Adaś 10.11.2016, 08:20
Jak się robi na tych biedronkach ? W miarę spoko, czy kierownicy to ss mani ? Można sobie na papierosa wyjść z raz na godzinke...

nie :) ale na bank schudniesz wiec jak masz nadwage to ogolnie biedra jest spoko, zarobisz i schudniesz :)

byly wspolpracownik

Firma o niskim poziomie kompetencji, niskim poziomie swiadczonych uslug, bazujaca na ulomnosci polskiego systemu prawnego. W wielu aspektach dzialania firmy nasuwaja watpliwosci. Postawa a takze morale wlascicieli firmy pozostawiaja moralne i estetyczne poczucie niesmaku.

Makro W-wa

robię na makro nie jest źle :) trzeba tylko szybko się zapisywać bo często już nie mają miejsc. Jedyny minus to wypłata tak jakby z miesięcznym opóźnieniem.

Marta

Fajna opcja na dorobienie, wybieram tylko te zlecenia które mi odpowiadają.

czolo2

polecam, można zarobić całkie fajne pieniadze, wiadomo lepsze stale zatrudnienie,ale przynajmniej nie ma problemu ze nadgodzinami i na koneic miesiaca mozna wyciagnac nawet te 2500 na reke

ewa

Dlaczego oni chcą szczegółowych danych z dowodu osobistego? Numer pesel seria dowodu dałam pesel i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam hmmm...? Dalej się już nie ewarejestrowalam

Duśka
@ewa 27.10.2016, 11:52

Dane są im potrzebne do złoszenia pracownika do ZUS. Poza tym wysyłają Cię do pracy. Jka podpisujesz umowę o prace to nie podajesz takich danych? Teraz umowy zleceie sa opodatkowane tak samo jak umowy o prace.

Jasiu wk......

Polecam każdemu, ....kto ma ochotę pracować za darmo i ma stalowe nerwy na użeranie się z wymyśloną przez nich biurokracją. W pełni potwierdzam - całkowita ignorancja z ich strony na wszelkie zadawane pytania i brak jakichkolwiek odpowiedzi. Strona internetowa Incpraca - nadaje się tylko i wyłącznie do "liczenia unijnej normy krzywizny ogórka". Może najwyższy czas, by działalnością tej firmy zainteresować organy ścigania jakie są w tym kraju ?. W końcu od tego one są.

ndfiuir

jak usunąć konto na incpraca?

Przestrzegam

Brak kompetencji i kultury. Kłamstwa opóźnienia wypłatach. Dezinformacja.O głodowych stawkach nie wspomnę Przestrzegam nie polecam ale i tak zawsze ktoś się znajdzie (.......) do roboty

Niezadowolony

Zlecenie skrócone o 5h bez uprzedzenia a w ramach rekompensaty płatna extra jedna godzina, dla ludzi stojących na końcu kolejki po zapłatę de facto 10 min a nie godzina. O zapewnionym ciepłym posiłku w ogóle nie było mowy. Mówimy tutaj o zleceniu nocnym czyli zostawieniu ludzi bez posiłku w środku nocy na obrzeżach miasta przed marketem. W ramach usprawiedliwienia usłyszałem od sympatycznej Pani, że to nie wina biura Incpraca..

Ciekawy
@Niezadowolony 13.10.2016, 00:57

Czy to było w Leroy Merlin? Czy w Auchan?

xd
@Niezadowolony 13.10.2016, 00:57

chyba ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o

tomek

witam, Mam pytanie do incPraca. ile zarabiacie na jednej godzinie pracy zleceniobiorcy brutto na 1godzine. dziekuje

vv

syfik

krzysztof

a mnie jakoś oszukali przez trzy weekendy bez pieniędzy od Inc praca za 6 zł na godzinę na dziale budowlanym w Leer

antek - magia pieniadza

prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie, albo jak Jezus mowil "po czynach ich poznacie"

niewazne, ze seplenie

hehe 11brutto to nie jest żle widze oferty po 9brutto. ta firma to chyba dla wyborców Tuska i PO :) wyzysk i dziadostwo .

bronislaw komorowski

szału nie ma. na pieniadze dlugo sie czeka. mały wybór. zlecenia tylko a markety.

syn Prusa

kaska z poslizgiem. godzin zazwyczaj mniej na miejscu niz w ofercie. ogolnie ta firemka to kiepska opcja.

ben gurion

firma jedna z gorszych z jakimi wspolpracowalem. oferty tylko na markety, brak jakichkolwiek mozliwosci. slabe stawki, kasa z opoznieniem, balagan administracyjny. polecam dla osob o silnych nerwach w ciezkiej sytuacji zyciowej.. pozdro

arturek

firma fatalna. duzo nieprawidlowosci na kazdym kroku. konultanci tragedia. wlasciciel firmy, brak mozliwosci konstruktywnej rozmowy z tym czlowiekiem. az trudno uwierzyc ze wspolpracuja z powaznymi firmami. Odradzam.

InCPraca

Jeżeli zadajesz sobie pytanie: „Po co mam im podawać swoje dane?” – odpowiadamy. Wszystkie informacje, które potrzebne są przy rejestracji, służą jedynie po to, aby móc zawrzeć umowę zlecenie z naszą agencją. Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych zobowiązuje nas do tego, że za pomocą tych danych musimy zweryfikować tożsamość i wysłać zgłoszenie do ZUSu. Nie ma również powodu do obaw, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo danych – nasze strony www są zabezpieczone są tak samo, jak strony kont bankowości elektronicznej (protokołami SSL). Zachęcamy do rejestracji – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Można kontaktować się pod numerem (22) 398 60 17 . Zapraszamy do współpracy! :)

M
@InCPraca 09.09.2016, 16:18

Firma nie wywiązała się z umowy. Umowa która trwała do 31.102016r. Czyli po wygaśnięciu tej umowy, nawet przed powinnam mieć wypłacone pieniądze. Wykręcają się tym, że nie złożyłam prośby o wypłatę do 26 (no bardzo dziwne to Ja mam się prosić o pieniądze, skoro wykonałam swoją pracę, to należy mi się za wykonanie zlecenia wypłata!). Zlecenie które wykonywałam we wrześniu (a jest już listopad) pieniążków nadal nie ma. Specjalnie czekałam do końca umowy, teraz sprawa idzie do US i PIP. Nie ma co się z nimi pierdzielić. Inne pośredniaki są w porządku, tylko z Tą firmą jest coś nie tak.

Patrycja
@M 07.11.2016, 15:32

Ja to was ludzie nie rozumiem... Zamiast dopytac o wszystko przed pójściem do pracy. Jak wypłacaja kasę, kiedy i co trzeba zrobić, to wylewacie żale na portalach. Ja jak u nich pracowałam wiedziałam wszystko zanim poszłam do pracy. Mało tego poprosiłam o emaila z najważnieszymi zasadami i go dostałam. Nie miałam żadnego problemu z wypłatą. W sumie wszystko jest w regulaminie. Ale kto go by czytał nie? Lepiej powiedzieć, ze to ich wina i tyle... No żal dla was

pracująca

są niestety niewypłacalni nie dajcie się nabrać, pierwsze dwa trzy przelewy płacą na czas potem zaczyna się problem nie raczą nawet poinformować o opóźnieniu w płatności oraz kiedy raczą rozliczyć zlecenie natomiast pracownika straszą karami finansowymi na każdym kroku - nawet gdy zbyt późno zatwierdzi się rachunek

pracujący

ogólnie agencja jak i konsultanci w porządku, merytoryczni jedyny minus to ta biurokracja i późno wypłata.

użytkownik zarejestrowany

pracująca

zdecydowanie bardziej polecam Jobimpuls. Zero problemów, szybka wypłata.

Olek

Jak dla mnie pracować. Tylko weź podpisy i pieczątkę na sklepie, że byłeś. Jak masz potwierdzenie ze sklepu, ze pracowałeś w dany dzień i ile godzin to muszą Ci za to wypłacić kasę.

Niewiemcorobić

Hej a jesli umawiają sie telefonicznie a w systemie nie ma nic o tym dniu to pracowac czy nie ?

biedronarz
@Niewiemcorobić 30.07.2016, 20:25

brać raport czy jak to tam nazywają i pracować. Na biedronce sam się umawiam z kieronikiem i wysyłam później tylko raport.

InCPraca.pl
@Niewiemcorobić 30.07.2016, 20:25

Tak. Część zleceń nie jest publikowanych w systemie InCPraca.pl Konsultant personalny zapisuję pracownika na zlecenie przez system, a następnie pracownik widzi przyjęte zlecenie w systemie, na swoim koncie.

Niezadowolony

Firma beznadziejna. Wysyłają do pracy bez umowy. Umowa niby gdzieś tam jest w Internecie, ale jak jej szukasz to nie możesz znaleźć. Firma umowy na maila nie wyśle bo nie (argument nie do pobicia). Pieniędzy zarobionych w styczniu nie widziałam do tej pory a mamy już koniec lipca. Odradzam zupełnie. Poza tym czasami przyjmują na zlecenie, a potem dzwonią że już nieaktualne. Nie można się z firmą skontaktować.

Babuszka
@Niezadowolony 29.07.2016, 12:12

Jak bez umowy? To po co wypełniasz dane na samym początku? To są dane do umowy. A umowa nie jest tam gdzieś w internecie, ale szukaj jej na swoim osobistym koncie na portalu w zakładce umowy. Też mi filozofia! Nossz informatykiem trzeba być... Ja współpracuje z nimi od dawna i nie mam problemów.

edenhazard10

polecam firmę: rzeczowi konsultanci i bezproblemowa obsluga. czasem tylko nie mozna sie dodzwonic, ale pewnie dlatego ze maja duzy ruch. PLUS ostatnio zaczęli proponować wyższe stawki: można sobie dorobić 500-600zł do pensji.

Beznadziejny

Wszytko na początku wydawać się może idealne, lecz gdy przychodzi okres zapłaty nic nie wiesz. Coś typu turbo portfel , hmm ale co to. dopiero po 3 telefonie do ich firmy wytłumaczyli mi. Wczesniej były ciągle jakieś inne tematy wymówki nie wiem jak to nazwać po prostu mydlenie oczu. Teraz jest już po 25 i czekam dalej na pieniążki. podobno bedą do 8. Pozdro.Czekanie czekanie i jeszcze raz czekanie...

kozaczek
@Beznadziejny 28.06.2016, 09:23

Z tego co wiem (bo pracuje z inc już jakiś czas dorywczo) wszystko jest w regulaminie. Wystarczy przeczytać a jak ma się wątpliwości to dzwonić i tyle.

użytkownik zarejestrowany

quastra

Teraz mają inwentaryzację 21 sierpnia z tego co kojarzę.

Paulis123

Robią ludzi w choooja równo! Przyjechałam na Auchan w umówiony dzień i okazało się, że nie ma mnie na liście bo połowa ludzi odwołana. Zero informacji ze strony firmy, mają nas głęboko w D.... I jeszcze straszą karą 100 zł/! Wyjeb...ane na taką współpracę, nigdy więcej! 3 godziny z życia wyjęte, żeby się dowiedzieć na miejscu, że sorry ale ni chooooja! Bez komentarza...

zleceniobiorca
@Paulis123 23.06.2016, 17:08

miałem podobnie przy wykładaniu towarów, z agencji powiedzieli by wziąć pieczątkę na raporcie i zapłacili za 4h jak bym pracował. Może warto się odezwać i wyjaśnić sytuacje niż się pocić w internetach?

Paulis123

marysia
@Paulis123 22.06.2016, 23:43

A nie lepiej zamiast wylewać żale tutaj odezwać się do Agencji i wyjaśnić sytuację? Może to nie wina Agencji a firmy, która przeprowadza inwentaryzację? Kiedyś miałam podobną sytuację. Okazało się, że to wina operatora inwentaryzacji i dostałam chociaż zwrot za bilety.

dgsa

stracilam mase nerwow, stawki slabe, obsluga jeszcze gorsza. szkoda czasu i nerwow.

zleceniobiorca

firmy absolutnie nie polecam, typowe "dziadostwo", , obsluga fatalna na szczeblu konsultanta jak i wlasciciela firmy pana A. . ogolnie odradzam

Zostaw opinię o InC Praca - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InC Praca